Psikolojim çok bozuk...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veli dayı

Üye
Evet arkadaşlar malesef son zamanlarda psikolojm ruh halim hiç iyi değil gerçi kimin iyi orası ayrı mesele...
Ben yaklaşık 15 -17 senedir antidepresan içiyorum normalde ama bu son 2 -3 aydır berbat durumdayım sebebi ne derseniz maddi sıkıntılar işlerimin yolunda gitmemesi + virüs yasaklar v.s v.s..
Şöyleki son zamanlarda sürekli kafamın içinde hep birileri ile kavga ediyorum tartışıyorum sebepsiz gülüyorum işin kötü yanı bunu bazen çevremde ki insanlar anlıyor fark ediyor bunu belli etmemeye çalışsam kendi kendime çözerim desem de artık olmayacanı fark ettim. çevremde ki bazı insanlar kimle konuşuyon felan diyorlar belli etmiyorum ama nereye kadar bu konuda tecrübe yada tavsiyesi olacak arkadaşların yorumunu bekiyorum....

sorunlar bitmez .
kabullenmek tedavinin yarısı sayılır .
isteklerimiz ve şükür etmek ,

bana doktora git diyorlar , korkuyorum doktoru hasta edeceğim .
sonra hasta koltuğuna doktor oturacak birde onun stresine girmeyeyim .
tedavisi için uğraşacağım

sağlıcakla kalın .

depresyonu sıkıntıları yeni bir bina yapılması için yıkılan eski binaya benzet.
nasıl bir ağaç parçası yontulup kesilmeden masa sandalye olmazsa insanoğlu da acı ve sıkıntılar yaşamadan olgunlaşamaz.
efendimiz s. a. s. ölmeden önce ölünüz hadisi var.
bunun sizin hayır olduğunu düşünün.
bende depresyon geçirdim. şimdi rahatım. biraz hafızam zayıfladı. ilaç başta kullanmıştım sonra bıraktım.
kilonuz varsa zayıflayın. az yemek yeyin.
ben sigarayı bıraktıktan sonra depresyona girmiştim.

namaz kılın iyilik yapın. bu dünya geçici. dünya hayatı ahiretin bir gününün yaklaşık 2 saati kadar.
şüphesiz Allahın rahmeti iyilik yapanlara yakındır.

Öncelikle o depresyon haplarını bırak
Haplar sana halüsinasyon göstertiyor.

Bir pisikoloğa gidip çare aramanız en mantıklı olanı.

Yeni bir doktrora gidip ilaçlarınızı değiştirebilirsiniz.Çünkü yeni ilaçlar çıkabiliyor belki size daha faydalı bir ilaç verilebilir.Birde bu tip durumlarda Allaha sığınmak ve dua etmek lazım Allah size şifa versin dua ediyoruz.Çok selamlar.

Öncelikle o depresyon haplarını bırak
Haplar sana halüsinasyon göstertiyor.

doktorlar bu tip ilaçları aniden bırakmanın iyi olmadığnı söylüyor...
ayrıca halüsülasyon gördüğüm felan yok çok şükür...
dün gece 11 ayın ine psikiyatriden randevu aldım gidecem....
Yeni bir doktrora gidip ilaçlarınızı değiştirebilirsiniz.Çünkü yeni ilaçlar çıkabiliyor belki size daha faydalı bir ilaç verilebilir.Birde bu tip durumlarda Allaha sığınmak ve dua etmek lazım Allah size şifa versin dua ediyoruz.Çok selamlar.

eyvallah ustam saol teşekkür ederim..
valla ben bu hayatta öyle şeyler yaşadım ki hiçbirşeye inancım kaldım umudum kalmadı inancım kalmadı ziyan oldum ziyan...
tüm derbederlere gelsin bu parça...

Son düzenleme:
Bu konularda forumdan tavsiye, teselli almak çok büyük yanlış olur.
Ayrıca tavsiye verenleride anlayamıyorum, doktor dahi kaç seans görüşüp nsticesinde bir teşhis koyabiliyor
iki forum esajıyla çözmüşünüz adamı.

İşinin ehli doktorlara danışın lütfen @veli dayı .

Bu konularda forumdan tavsiye, teselli almak çok büyük yanlış olur.
Ayrıca tavsiye verenleride anlayamıyorum, doktor dahi kaç seans görüşüp nsticesinde bir teşhis koyabiliyor
iki forum esajıyla çözmüşünüz adamı.

İşinin ehli doktorlara danışın lütfen @veli dayı .

arkadaşlara suç bulmayın başına gelmeyen bilemez insan bu tür durumlarda dertleşecek birini arar....

Psikolog, psikoterapist ile dertleşebilirsiniz, bu iş için varlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri