PLC Yazılımcısı Aranıyor

Bursada ikamet eden askerliğini tamamlamış aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşı arıyoruz.

• Eksen kontrol sistemleri ile servo uygulamalar geliştirmek,
  • C# ile arayüz kontrol yazılımı geliştirmek ve tasarlamak,
  • PLC,Eksen Kontrolcü,CNC ve Servo Sistemler ile iletişimli PC Kontrol yazılımları geliştirmek,
  • Mevcut projeler ve yeni yapılacak projelerde tasarım, geliştirme, test ve dokümantasyon süreçlerinde bulunmak,
  • Endüstriyel otomasyon uygulamaları için yazılım geliştirmek,
  • Projelerin Elektrik/Elektronik dökümantasyonlarını incelemek ve hataları iletmek,
  • Endüstriyel otomasyon konusunda firmamız tarafından gerekli eğitimler verilecektir.

Alınacak Personel sayısı 2 Kişidir.

Kusura bakmayında ilan başlığı PLC yazılımcısı istenenler içinde özellikle C# bilen istiyorsunuz bana biraz tezat geldi.Başlığı değiştirin bence...... İsteğiniz özellik normal şartlarda 2 ayrı mühendisin yapacağı işler. Ücretiniz 2 mühendis ücreti heralde tek mühendise yaptıracaksanız ....
Saygılarımla....

:) Ben ve ekibimizdeki mühendis arkadaşlar bu klasmanda olduğumuz için sadece PLC yazılımcısı arkadaş ile dialog kurmakta sıkıntı çekeriz. Bu özelliklere sahip arkadaşa 2 mühendis maaşı vermek ile alakalı bir sorunumuz yok. Kimseyi kullanmak niyetinde değiliz.

Mesaj gönderdim fakat bakmadiniz.Hala arayisiniz mevcut mu?
Bir iletişim adresi biraksaydiniz

adam 2 tane mesaj yazmış zaten. kimseyi kullanmak istemiyor işte ama kimseyede faydalı olmak da istemiyor ben ileri derece plz siemens omron plc biliyorum ileri derece pic bunlara ek c+ ve c++ biliyorum. auto cad ve solid yazılımlarına iyi seviyedeyim. bas vursam 4 5 bin derler. istediğin adamın değeri 4 5 bin zaten ama dolar yada euro sen seç

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri