Plastik Enjeksiyon makinesi yardım

enavkrad

Üye
Arkadaşlar Merhaba;

Forstar 220 Tonluk enjeksiyon makinesinin Kalıbı kapatan oransal valfe sürekli elektrik akımı gelmekte oranları sıfıra getirsek dahi kalıp kapanıyor sizce sorun ne olabilir ?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Arkadaşlar Merhaba;

Forstar 220 Tonluk enjeksiyon makinesinin Kalıbı kapatan oransal valfe sürekli elektrik akımı gelmekte oranları sıfıra getirsek dahi kalıp kapanıyor sizce sorun ne olabilir ?
Valf e elektrik geliyor olabilir valf in içindeki metal kısım mıknatıslanıyor mu?Bir demir le kontrol edin valf in bobinide arızalanmış olabilir

Valfin bobinine elektrik geliyor mu yoksa elektrik gelmediği halde takılı mı kalıyor valf. Elektrik geldiğinden kesin emin misiniz ?

Oranlari sifira dusurdunuz anda kapanma yapiyorsa bu durumu bi olcu aleti ile teyit edin once orsn dustugunde valfe gelen voltaj degerlerinde degisme oluyormu olmuyorsa ilgili cikis devresini kontrol edin

Abiler herkes e merhaba ben bu iş de yeniyim yardımınıza ihtiyacım var kasa üretim makinası kasaları güzel çıkartıyor ama tek sıkıntı 20 dakika da bir bacak çakılı kalıyor ben bunu nasıl düzelte bilirim

Arkadaşlar Merhaba;

oransal valf soketlerini sök yine hareket varsa valf de pislik vardır hareket yoksa oransal sürücü kartında arıza vardır.

Abiler herkes e merhaba ben bu iş de yeniyim yardımınıza ihtiyacım var kasa üretim makinası kasaları güzel çıkartıyor ama tek sıkıntı 20 dakika da bir bacak çakılı kalıyor ben bunu nasıl düzelte bilirim
bacaktan kastın nedir abi

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,907
Son üye
ayse.krcsarge

Yeni konular

Geri