Pensampermetre öneri

Merhabalar,

Arkadaşlar fabrika koşullarında kullanabileceğimiz tecrübelerinize dayanarak önerebileceğiniz AC/DC (V/A) pensampermetre markalarını ve modellerini yazmanızı bekliyorum. Evet Fluke iyi marka fakat onun kadar kaliteli orta yollu bir cihaz arıyorum. İyi çalışmalar.

Unı-t seriside gğzeldir. Yaıllardır kullanırım. Gayette memnunum

Ürünleri inceledim şuan kullandığımız marka kyoritsu ve takılı kalma gibi sorunlar yaşıyoruz. Unı-t serisi düşmelere ve hor kullanmaya gelmeyecek bir ürün gibi geldi bana. Chauvin Arnoux u inceliyorum. Brymen (BM-089) - Lutron - CIE markaları hakkında tecrübesi olan varmı ?

Fluke 305 - Pens Ampermetre var elimde sıfır uzak mesafe ölçümü için orjinal kabloları ile makul fiyata vereceğ,m iletişim için numara verirseniz yardımcı olurum

Merhabalar,

Arkadaşlar fabrika koşullarında kullanabileceğimiz tecrübelerinize dayanarak önerebileceğiniz AC/DC (V/A) pensampermetre markalarını ve modellerini yazmanızı bekliyorum. Evet Fluke iyi marka fakat onun kadar kaliteli orta yollu bir cihaz arıyorum. İyi çalışmalar.

(Fluke,Hioki,Kyoritsu,chauvin arnoux,Metrel) kaliteli olanlar çin uzakdoğu menşeyliler yani ucuz olanlar( Unit,Cem,Mastech,TT-technic )

Forum istatistikleri

Konular
128,151
Kullanıcılar
449,894
Son üye
Mehmet Denizz

Yeni konular

Geri