Oyunlarda anlık takılma gecikmeli görüntü

Buradaki ince espriyi anlayacak kadar yaşınız büyük değil anlaşılan. Zeki Alasya ve Metin Akpınar 'ın Aslan Bacanak filmini izlerseniz mevzunun ne olduğunu anlarsınız.

Bu oyundaki değerlerleri pek anlayamıyor ve yorum yapamıyorum, ancak elektriki mekanik temasın (pas, oksit, gevşeklik, vb. nedenlerle) kötü olduğu PC parçalarıyla bu gecikmelerin oyunlarda mutlaka yaşandığını kendim bir zamanlar yaşadığım için biliyorum .Kolay gel
tşk hocam bilgilendirdiğiniz için iyi akşamlar diliyorum
Buradaki ince espriyi anlayacak kadar yaşınız büyük değil anlaşılan. Zeki Alasya ve Metin Akpınar 'ın Aslan Bacanak filmini izlerseniz mevzunun ne olduğunu anlarsınız.
yaparken güldüyseniz ne mutlu size hocam

Bu oyunda belirtilmiş bu değerleri pek anlayamıyor ve bu yüzden doğru bir yorumu yapamıyorum, ancak elektriki mekanik temasın (pas, oksit, gevşeklik, vb. nedenlerle) kötü olduğu PC parçalarıyla bu gecikmelerin oyunlarda mutlaka yaşandığını kendim de bir zamanlar bazı oyunlarda bizzat yaşadığım için iyi biliyorum .Kolay gelsin.
hocam harıkasınız sorun harbı cozuldu ya daha once tak cıkar yapmıstım ama butun bileşenleri değil bu sefer oldu tçşk tekrardan

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri