OTOMASYON FİRMASINDA ÇALIŞACAK ARKADAŞLAR

v_hese

Üye
Firma Bilgileri

Firma Adı: BİLGİ OTOMASYON LTD ŞTİ

Firma Tel - Fax:0216 573 57 01

Firma Web Adresi: bilgi otomasyon

Şehir / Ülke :istanbul/anadolu yakası/küçükbakkalköy

Firma Yetkilisi: Vedat Heşe
NOT:İlgilenenlerin [email protected] adresine açık özgeçmişlerini göndermesi gerekmektedir.

Alınacak Personel Sayısı: 1 (proje departmanı)+2 (pano montaj atölyesi)

Genel Nitelikler:
-------**********------
Proje departmanı
Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği ya da Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun veya 2 yıllık mezun tekniker

* MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

* Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif sürücü olan,

* İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, temsil ve koordinasyon yeteneği güçlü, sistemli ve analitik çalışma yeteneğine sahip olan,

* Tercihen elektrik proje çizimi (eplan) , plc, programlama kontrol, haberleşme ve Scada sistemleri konusunda teorik/pratik bilgiye sahip, kumanda devresinden anlayan

-------**********------
Pano montaj atölyesi
2 yıllık mezun tekniker veya meslek lisesi elektrik ,elektronik bölümü mezun

* MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

* Sürücü ehliyeti sahibi ve aktif sürücü olan,

* İnsan ilişkileri kuvvetli, iletişim ve ikna becerileri gelişmiş, temsil ve koordinasyon yeteneği güçlü, sistemli ve analitik çalışma yeteneğine sahip olan,

* Tercihen aşlt ve otomasyon malzemeleri tanıyan, eplan ortamında çizilen projeleri anlıyan, pano montajı yapan, sahada tesisat çekebilen

İŞE GİRİLDİĞİ ANDAN İTİBAREN SSK, YEMEK, YOL ÜCRETİ VERİLMEKTEDİR.
FİRMAMIZ ULUSLARARASI PROJELER YAPMAKTADIR.
İNTERNET SİTEMİZDEN DE İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Arkadaşım güzel teknik personelden istediğiniz herşeyi güzelce berlirtmişsiniz peki sizin bunlar karşılığında verdiklerinizide yazabilirsen memnun oluruz :)

600 tl verirler.

600 tl ye panomu imal edilir birader,çok yazık sanatkar adam 600 liraya çalışması beni kahrediyor birde istanbul gibi bir yerde.yazıklar olsun

Böyle bir iş için 2500 tl den başlayarak konuşalım 600 falan olmuyor yani hem bedenen hem ruhen yani :)

Böyle bir iş için 2500 tl den başlayarak konuşalım 600 falan olmuyor yani hem bedenen hem ruhen yani :)

sen çalışırsın 2500 tl ye eeeee tabi veren olursa sizin ülkenin içinde bulunduğu o berbat tablodan haberiniz yok herhalde bulursanız 2500 e falan iş bana da deyiverin

sen çalışırsın 2500 tl ye eeeee tabi veren olursa sizin ülkenin içinde bulunduğu o berbat tablodan haberiniz yok herhalde bulursanız 2500 e falan iş bana da deyiverin

sizin ülke derken......:(:(:(:(:eek::eek:???????

Firma eleman ihtiyacını karşılmak için bu siteye ilan vermiş,istediği özellikleri belirtmiş.
Ama üyelerin firmaya yaklaşımı ücret konusunda polemik yaratmak üzerine oluyor.Belkide bu yaklaşımdan dolayı diğer firmalar ilan vermekten vaz geçecekler.Geçekten işe ihtiyacı olan arkadaşlar madur olacak.İş yapabilme ve faydalı olabilme özelliklerini ortaya koyduktan sonra ücrette anlaşılır. Zaten işe yarayacak elemanı hiç bir firma kaçırmak istemez. 3 aşagı 5 yukarı ortak paydada buluşulur.Yeterki 2 tarafata kazansın....
Bence işe ihtiyacı olan arkadaşlar ücret konusunu aklına takıpta iş ilanlarına baş vurmamazlık yapmasınlar.İşsizken iş aramak farklı,işi varken iş aramak çok farklı olur.
Kolay gele....

sizin ülke derken......:(:(:(:(:eek::eek:???????[

sizin ülke veya benim ülke manasında demedim hepimizin ülkesi.sadece siz ülkenin içinde bulunduğu durumdan habersizsiniz demek istedim yanlış anlaşılma olmasın ülkenin suçu yok bu durumda sadece basiretsiz yönetimin suçu var ve halkımız bilinçli değil herkes hakkını savunsa inanın o şirketlerin bizlere ihtiyacı var yola gelecekler ama ülke olarak biz birlikte olamıyoruz olan ortada zengin olan şirket sahipleri biraz daha fazla kazanıyor,ben artık ümidimi kesdim yani anlayacağınız

Forum istatistikleri

Konular
128,405
Kullanıcılar
450,310
Son üye
amele01

Yeni konular

Geri