Nereye Yatırım Yapmalı?

hep paralı yatırımları düşünüyoruz .
paran yoksa yatırım yapılmaz mı ?
bu konu ( parasız ) yatırımlar hakkında cevaplarınız .

teşekkürler
paran yoksa nasıl yatırım olur acaba? parasız yatırım nerede mevcut
öncelikle dış firmaların çoğu ya da hepsi spk lisanslı olmuyor bu sebepten dolayı paranızı vermezseler hukuki açıdan bile olsa paranızı geri alamayabilirsiniz, zaten lisanslı olmayan kurumlarda forex oynamak yasak yani yasak olduğundan dolayı cezaya tabi tutulabilirsiniz.

forex işine gelince ise bence uzak durun kumar etkisi var, bu kumar etkisinden dolayı sağlıklı düşünemeyip, sabredemeyip hata yapıyorsunuz, zaten o piyasanın da kurtlar sofrası( birbirinin parasını kapma) olduğunu anlayınca zarar etmemeniz çok büyük bir şans olur.
sabredebilirim sıkıntı değil ancak şu an güvenilir bir firmayı bulmam lazım. kıbrıs köklü olmasın

Son düzenleme:
bana piyasa emir iletimi ile çalışan firmaları tavsiye ettiler. pek anlamadım. anlatırsanız sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle 67474 bir de bunu gördüm ama anlamadım açıkçası
ECN hesap daha çok profesyonel yatırımcılar tarafından seçilir. yani siz likidite sağlayıcı fiyatlarla alım satım yapabilirsiniz demek. ve fiyatlar sürekli değişiebilir bir de sabit spreadler mevcut. spread alış ve satış fiyatlar arasındaki farktır.
bana piyasa emir iletimi ile çalışan firmaları tavsiye ettiler. pek anlamadım. anlatırsanız sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle 67474 bir de bunu gördüm ama anlamadım açıkçası
Bir de bu AMARKETS şirketin likidite sağlayıcı firmaları kontrol edin. Ayrıca para yatırırken kurumsal hesaba mı gibiyor buna da dikkat edin

Düşünün bulacaksınız.
hocam benimlede paylaşırsanız sevinirim
ECN hesap daha çok profesyonel yatırımcılar tarafından seçilir. yani siz likidite sağlayıcı fiyatlarla alım satım yapabilirsiniz demek. ve fiyatlar sürekli değişiebilir bir de sabit spreadler mevcut. spread alış ve satış fiyatlar arasındaki farktır.

Bir de bu AMARKETS şirketin likidite sağlayıcı firmaları kontrol edin. Ayrıca para yatırırken kurumsal hesaba mı gibiyor buna da dikkat edin
araştırdım ve AMarkets şirketi daha uygun geliyor ancak demo hesapla başlayacağım çünkü paramı kaybetmek istemiyorum.
bir de bitcoine yatırım yapan platform varmış. ne dersiniz? çoğu kişi ona yöneliyor

hocam benimlede paylaşırsanız sevinirim

araştırdım ve AMarkets şirketi daha uygun geliyor ancak demo hesapla başlayacağım çünkü paramı kaybetmek istemiyorum.
bir de bitcoine yatırım yapan platform varmış. ne dersiniz? çoğu kişi ona yöneliyor
demo hesaplar iyi ama para kazanmanıza pek yardımcı olmuyor. ben denedim kendim. AMarkets şirketi araştırırken Olive ve Klas fx gibi firmaların reklamını gördüm. Klas fx te yatırım yapanlar ceza yemişti dikkatli olun

bitcoin alın bence yasaldır ve şu an fiyatlar yükseliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
demo hesaplar iyi ama para kazanmanıza pek yardımcı olmuyor. ben denedim kendim. AMarkets şirketi araştırırken Olive ve Klas fx gibi firmaların reklamını gördüm. Klas fx te yatırım yapanlar ceza yemişti dikkatli olun

bitcoin alın bence yasaldır ve şu an fiyatlar yükseliyor
Bitcoin uçtu gitti. artık bu tahminlere inandım. benim arkadaşım ikna etmeye çalışırdı ancak altını tercih ederdim. artık btc almayı planlıyorum. size göre hangi platform daha iyi

Bitcoin uçtu gitti. artık bu tahminlere inandım. benim arkadaşım ikna etmeye çalışırdı ancak altını tercih ederdim. artık btc almayı planlıyorum. size göre hangi platform daha iyi
Bırak bitcoini kağıt para bile(dolar,euro) şu anda sakat.
Bitcoin keriz.avi
Adam yarın sistem uçtu dese elinde birşey yok.Ki bütün serverlar adamların elinde.
Altın fiziki olarak varsa iyi yoksa altın hesabı vs . onlarda sakat.
Bankacılık sistemini kim yönetiyor iyice araştır.
Bu adamlar herşeyi algı operasyonu ile yönetiyor.
Bankalar zaten olmayan parayı satıyor.Herşey sanal zaten.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri