Nais FB2 C1 Model Şifreli Programı Silme Yardım

merhaba arkadaşım benim de bir sorum olacak fb2-c1 plc bütün girile bilir degerleri sıfırladı makina ekranında plc nin üstünde error veriyordu plc ran moduna geçmiyordu arızayı resetledik ama plc çalışmadı program yok gibi davranıyor ipt var opt ler yok simens s5 de bu olayı birkaç defa yaşadım üstünden birkaç tuş yardımıyla plc yi run moduna alabiliyordum acaba bundada böyle bir yükleme oluyormu birkaç yerden duymuştum olabilirmiş ama hangi tuşu hangi konuma alacagız bilemiyorum yardımcı olabilirmisin şimdiden yardımların için teşekür edrim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba

PLC nin nasıl bu duruma geçtiği önemli.Eğer çok çok özel bir durum olmadı ise program duruyor, olmalı.
PLC çıkışları sıfırlanan ayarların birisi ile ilişkili olabilir.
PLC RUN ışığı yanıyorsa plc ye bağlanmadıktan sonra çıkışların neden çalışmadığını anlayamazsınız.

PLC nin error a geçmesi noktasında çıkış modülleri de arızalanmış olabilir.(Giriş veya çıkış modülleri üzerinden plcye bir şey olmuş olabilir.)

Forum istatistikleri

Konular
128,354
Kullanıcılar
450,212
Son üye
salamakas

Yeni konular

Geri