Motion platform için proje bazlı Çalışacak Takım arkadaşı

Merhaba Sayın forum üyeleri

projemiz için tasarlayacağımız 3Dof ve 6 Dof motion Platformlar için , Daha önce motion platform konusun da tecrübeye haiz takım arkadaşı arıyoruz.
Yapılacak iş proje bazlı olup sözleşme dahilinde karşılıklı görüşme sonrası belirlenecek ücret ile yapılacak olup proje bitiminde sonlandırılacaktır.

Tecrübe ;
- Motion platformlar konusunda deneyimli olması

İstenilen işin içeriği
- Tasarımını yapacağımız 3dof ve 6dof motion platformlar da kullanılacak parçaların temini konusunda bilgi sahibi olması
( Servo motor , Plc , motion controller , aktüatör , redüktör , motor baglantı aparatları pano vb. )
- Tasarımını yapacağımız 3dof ve 6dof motion platformlar da kullanılacak parçaların birbiri ile uyumu konusun da bilgi

- Tasarımını yapacağımız 3dof ve 6dof motion platformlar da kullanılacak parçaların hangi marka model olacagının belirlenmesi

- Tasarımını yapacağımız 3dof ve 6dof motion platformlar 600 kilo yük taşıyacaktır . Buna uygun
( Servo motor , Plc , motion controller , aktüatör , redüktör , motor baglantı aparatları pano vb. ) listelemesi

Kısacası ; tasarımını yapacağımız platformlar için bize ürün araştırması yapacak . Listeleyecek ve sunacak.

iletişim için ; 050 7201 6151

Emre Bozkurt

Örnek Fotograflar ek'te ki gibidir.

Ekli dosyalar

• 3DoF.jpg
    3DoF.jpg
    90.1 KB · Görüntüleme: 32
  • 3-dof.jpg
    3-dof.jpg
    13.3 KB · Görüntüleme: 30
  • 6DoF.jpg
    6DoF.jpg
    116 KB · Görüntüleme: 27
  • CKAS U2s Web Photo(1).jpg
    CKAS U2s Web Photo(1).jpg
    40.6 KB · Görüntüleme: 27
  • Electric_Cylinder_Actuator_for_Motion_Platform.jpg
    Electric_Cylinder_Actuator_for_Motion_Platform.jpg
    62.1 KB · Görüntüleme: 29
  • multi-axis-motion-control-platform.jpg
    multi-axis-motion-control-platform.jpg
    37.3 KB · Görüntüleme: 32
  • X610-EP-150x150.jpg
    X610-EP-150x150.jpg
    8.9 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba Sayın forum üyeleri

projemiz için tasarlayacağımız 3Dof ve 6 Dof motion Platformlar için , Daha önce motion platform konusun da tecrübeye haiz takım arkadaşı arıyoruz.
Yapılacak iş proje bazlı olup sözleşme dahilinde karşılıklı görüşme sonrası belirlenecek ücret ile yapılacak olup proje bitiminde sonlandırılacaktır.

Tecrübe ;
- Motion platformlar konusunda deneyimli olması

İstenilen işin içeriği
- Tasarımını yapacağımız 3dof ve 6dof motion platformlar da kullanılacak parçaların temini konusunda bilgi sahibi olması
( Servo motor , Plc , motion controller , aktüatör , redüktör , motor baglantı aparatları pano vb. )
- Tasarımını yapacağımız 3dof ve 6dof motion platformlar da kullanılacak parçaların birbiri ile uyumu konusun da bilgi

- Tasarımını yapacağımız 3dof ve 6dof motion platformlar da kullanılacak parçaların hangi marka model olacagının belirlenmesi

- Tasarımını yapacağımız 3dof ve 6dof motion platformlar 600 kilo yük taşıyacaktır . Buna uygun
( Servo motor , Plc , motion controller , aktüatör , redüktör , motor baglantı aparatları pano vb. ) listelemesi

Kısacası ; tasarımını yapacağımız platformlar için bize ürün araştırması yapacak . Listeleyecek ve sunacak.

iletişim için ; 050 7201 6151

Emre Bozkurt

Örnek Fotograflar ek'te ki gibidir.

merhaba

motion kontrol sistemlerinde yazılım yapmadım. ama resimlere baktığım da zor olmayan yazılım olduğunu gördüm. merak ettiğim plc markası nedir? mahsuru yoksa sorabilirmiyim.hafta sonları çalışabilirim.

merhaba

motion kontrol sistemlerinde yazılım yapmadım. ama resimlere baktığım da zor olmayan yazılım olduğunu gördüm. merak ettiğim plc markası nedir? mahsuru yoksa sorabilirmiyim.hafta sonları çalışabilirim.
Merhaba yavuz bey . Yazılım istemiyoruz Zaten :) Bu sistemi için gerekli parçaları liste yapıp bize sunacak birini arıyoruz.

Merhaba Dr

Ben bu ise yeni giriyor olsaydim. 6 adet bacagi hazir olarak sew'den alirdim. Hareket kontrolunu de en basit nasil cozebiliyorsam oyle hallederdim, cok detaya girmezdim. Ama amac bilinmeden daha fazla yardimci olmak pek mumkun olamayacak. Bu platformlar uzay istasyonu kenetlenme baglantisindan, ucus simulatorlerine ya da nesesine evde servo motorlarla denemesine 1000 farkli sekilde kullanilabilir. Geometrileri de vs ihtiyaclari da bambaska olur.

Hmm konu bilmem kac D sinema imis. Sinemacilara hayatta basarilar diliyorum.

Merhaba Mayacnc Konu bilmem kaç D Değil :) Daha farklı bir sistem kuruyoruz biz. Sew den kastın nedir ?

Kusura bakmayin cok :DD sinemalari sevmiyorum da..

bunları nakliyecilerde kulllanıyor sızın kullan ma amacınız nedir

Forum istatistikleri

Konular
128,330
Kullanıcılar
450,172
Son üye
ismailgurel39

Yeni konular

Geri