mitsubishi usb kablo seti

Arkadaşlar eski çalıştığım fabrikanın montaj aşamasında taiwanlı montörden mitsubishi plc bağlantı kablosu(usb kitli) mitsubishi invertör bağlantı kablosu ve touch panel kablosu istemiştim
fabrikadan ayrıldım taiwanlı montör tekrar geldi türkiyeye kabloları getirmiş ama artık bana lazım değil ihtiyacı olan arkdaş varsa 300$ a sıfır kutusunda satıyor eleman gerçekten uygun fiyat kesinlikle kar payı yoktur maksat adam getirmiş geri götürmesin
ilgilenen arkadaşlar ******@hotmail.com adresine mail atabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadaşım bu hangi kablo seti?. Birde Q serisi plclerin özel bir adaptöre ihtiyacı yok. Bildiğimiz yazıcılar için olan standart usb kablolardan. HMI ler zaten elle yapılabilen rs232 kablolardan.Bize model verebilirmisin?

Arkadaşım bu hangi kablo seti?. Birde Q serisi plclerin özel bir adaptöre ihtiyacı yok. Bildiğimiz yazıcılar için olan standart usb kablolardan. HMI ler zaten elle yapılabilen rs232 kablolardan.Bize model verebilirmisin?

hocam bu fx serisi plc lere de bağlanabiliyo
taiwanlı arkadaş bilecike geldi yeni montaja ben kayserideyim dolayısıyla tam adını veremeyeceğim sadece bana söylenen mitsubishinin bütün plc inverter ve touch panellerine bağlanma kablosu dedi arkadaş 2 takım istemiştik bu bilgileri bana veren arkadaşa 2. takımı aldı diğer takım boşta kaldı

sc - 09 kablo iki parça 25pin A serisine yuvarlak olan mini din fx serisine bğlanıyor. Kırmızı kablo olması lazım .

arkadaşlar elimde fx serisi mitsubishi plc var ayrıca buna bahsettiğiniz kırmızı kablo ve bununda ucunda uzatması ile bir kontrol paneline bağlantısı var
Şu anda kontrol panelinde haberleşme hatası veriyor Probelmin neredee olduğunu bulambilmem için plc ile bağlantı kurmak istiyorum ama nasıl olacak ??
bu kırmızı kablonun diğğer soketi 25 pin bununla melsoft programıyla plc ye ulaşabilirmiyim
Evet ise problemin kontrol panelinde olduğu kesinleşecekk
YARDIMlarınızıı bekliyorum acill......
şimdiden teşekkkürler

arkadaşlar elimde fx serisi mitsubishi plc var ayrıca buna bahsettiğiniz kırmızı kablo ve bununda ucunda uzatması ile bir kontrol paneline bağlantısı var
Şu anda kontrol panelinde haberleşme hatası veriyor Probelmin neredee olduğunu bulambilmem için plc ile bağlantı kurmak istiyorum ama nasıl olacak ??
bu kırmızı kablonun diğğer soketi 25 pin bununla melsoft programıyla plc ye ulaşabilirmiyim
şimdiden teşekkkürler

msn den bana ulaş

şimdiden teşekkkürler

eğer ekranda ilave rs 232 bağlantı portu var ise rs 232 kablo ile her iki cihazada ulaşabilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri