mitsubishi q173cpu

İyi akşamlar arkadaşlar;
Ben Mitsubishi Q173CPU motion kontrol plc için sv22 OS (Operation software) arıyorum.
Şöyle açıklayayayım. Şimdi bu Q173 motion plc yi yeni aldığımız zaman içine ilk işletim sistemi OS (SW6-SV22QA) olan bir yazılım atılıyor. Bunu servo motoru nasıl bir metodla çalışmasını belirleyen bir standart yazılım. Daha sonra üzerine çalıştırılacak olan makinaya özel servo ve plc programı yazılıyor ve yükleniyor. Mitsubishi'yi bilenler iyi bilir. Benim aradığım MT DEVELOPER değil. Bu programla Q173cpu ya yüklemem gereken SW6-SV22QA otomatik makina metodu olan işletim sistemidir Arkadaşlar. Bunun birde konveyör metod olanı bulunmakta. Sv13 yani genel otomotiv sektörü için olan SW6-SV13QB olan bana gerekli olanı başta yazdığım sv22 olan OS dur. Elinde bulunan Arkadaşlar varsa eğer paylaşabilir mi? Özelden de ulaşabilirler. Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.....
Yardımı olursa şu linkede bir bakın derim.
http://wwwf2.mitsubishielectric.co.jp/english/ssc/sample/index_02.html

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
yok artık değil.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,981
Son üye
Muhammeddt

Yeni konular

Geri