Meslek yüksek okulu elektrik bölümü mezunuyum hangi sektörde çalışabilrim

para ticarette var teknik elemanlar artık sıradan oldu imkanın varsa ticarete atıl

değerli kardeşim okul sadece kaşığı tutmayı öğretir
yemeği ağzına götürmek ve çiğneyip sindirmek senin elinde. Piyasada para kazanmak kolay değil. sadece bilgin para eder onun için kendini yuğurmalısın, sana faydası ola bilecek(bilgi arttırımın için=tecrübe) prstijli bir işe gir ve bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı ol.
ilerleyen zamanda tecrüben kaliten olacaktır....lütfen yanlış anlama böyle rahat yazmamın sebebi yaşımın senden büyük olması....
unutma "bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmalısınız" saygılarımla.

elektrik genis bir meslek dalidir,tutunmak istiyorsan bircok konudan bilgi sahibi olmalisin,zayif akim,alcak gerilimden,gerekirse orta gerilim motorlar ve elektroniktende belli bir bilgiye sahip olman gerekir,artik gunumuz teknolojisinde hersey icice,ama illede hem kendimi gelistiricem hemde iyi para kazanmak istiyorsan,varsa bir tanidik referansin,yurtdisinda calisbilirsin.turkiyede maas scalalari yurtdisinin cok altinda.

bol sans...

elektrik genis bir meslek dalidir,tutunmak istiyorsan bircok konudan bilgi sahibi olmalisin,zayif akim,alcak gerilimden,gerekirse orta gerilim motorlar ve elektroniktende belli bir bilgiye sahip olman gerekir,artik gunumuz teknolojisinde hersey icice,ama illede hem kendimi gelistiricem hemde iyi para kazanmak istiyorsan,varsa bir tanidik referansin,yurtdisinda calisbilirsin.turkiyede maas scalalari yurtdisinin cok altinda.

bol sans...
bende yurtdışında çalışmak istiyorum hem maddi hemde kendimi geliştirme acısından bi bağlantı arıyorum daha bulamdım.

Emrah bana hangi şehirde ve semtte yaşadığını söyler misin. eğer istanbul güneşli-bağcılar civarıysa sana yardımcı olabilirim... bana mesaj atarsan belki takip edemem mesajını...
meraba bende güneşlide oturuyorum ne işle meşgulsünüz

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,986
Son üye
ferhatyigit

Yeni konular

Geri