matrix switcher

matrix switcher hakkında bilgisi yada elinde türkçe döküman veya baglantı şemaları hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var :)

cihazımız sensörmatic in cihazıdır

sensörmatic i bilirim saglam fırmadır benım kartlıgecıs sıstemı yapdıgım yerde onlar matrıx swıchler dekı arıza ıcın gelmıslerdı ..tesaduf e bak :):) sensormatıc ı ararsan sana detaylı bılgı verırler .. burda işin o kadar kolay deıl

yaf :D adamların elinden işlerini aldık ederlermi bilmem tabi :D onların kullandıgı speed dome kameraların haberleşme sistemi çok farklı cihazlarıda öyle:D onların speed lerinde 4 uç baglantısı var bizdekilerde ise 2 :D matrix te bunu çözmem lasım ama nasıl :D

valla hiç yapmadım ama resımlerını koyarsan mantık yoluyla cozerız

keybord kontrol kılaveside bu :) cihazakadar kontrolü saglıyorum cihaz çıkışı ve diyer speed dome larla uyum saglaması nasıl olucak bilmyorum :(

Dostum amacın data yollamak yada joistik baglamak mı eger sadece dvr data ise yapcagın olay sadece r artı r eksi ye baglantı yap onuda cihazın d artısı ve d eksisi

amacım şu bizim kullandıgımız speed dome kameralar haberleşmesi 2 kablodan gerçekleşmektedir.sensörmatic in kullanmış oldugu speed dome kamera haberleşmesi 4 uçtan gerekleşmektedir.matrix cihazlarının haberleşmeside 422 dir bunun baglantısı yada dönüştürücüsü lasım

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri