matrix switcher

matrix switcher hakkında bilgisi yada elinde türkçe döküman veya baglantı şemaları hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

cihazımız sensörmatic in cihazıdır

sensörmatic i bilirim saglam fırmadır benım kartlıgecıs sıstemı yapdıgım yerde onlar matrıx swıchler dekı arıza ıcın gelmıslerdı ..tesaduf e bak sensormatıc ı ararsan sana detaylı bılgı verırler .. burda işin o kadar kolay deıl

yaf adamların elinden işlerini aldık ederlermi bilmem tabi onların kullandıgı speed dome kameraların haberleşme sistemi çok farklı cihazlarıda öyle onların speed lerinde 4 uç baglantısı var bizdekilerde ise 2 matrix te bunu çözmem lasım ama nasıl

valla hiç yapmadım ama resımlerını koyarsan mantık yoluyla cozerız

keybord kontrol kılaveside bu cihazakadar kontrolü saglıyorum cihaz çıkışı ve diyer speed dome larla uyum saglaması nasıl olucak bilmyorum

Dostum amacın data yollamak yada joistik baglamak mı eger sadece dvr data ise yapcagın olay sadece r artı r eksi ye baglantı yap onuda cihazın d artısı ve d eksisi

amacım şu bizim kullandıgımız speed dome kameralar haberleşmesi 2 kablodan gerçekleşmektedir.sensörmatic in kullanmış oldugu speed dome kamera haberleşmesi 4 uçtan gerekleşmektedir.matrix cihazlarının haberleşmeside 422 dir bunun baglantısı yada dönüştürücüsü lasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…