Mıcrocodestudıo derleme sorunu

Airslowf

Üye
Merhaba bugun itibariyle Pıcbasic pro ile mikrodenetleyici programlama derslerine başladım kullandığım microcode studio adlı programda örnek programı yazdıktan sonra derlerken şu sorunla karşılaştım uzun süre böyle arıyor fakat bir sonuca ulaşamıyor interetten baktığımda ise bununla ilgili bir çözüm göremedim yardımcı olabilecek varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• DENEME.png
    DENEME.png
    297.5 KB · Görüntüleme: 12
C:\ nin altında olmalı. Başka bir klasör içinde olmamalı.

Bu micro code studio aslında çok güzel bir programdı ama rahmetli artık windows 10 da çalışmıyor...

Peki çalışmıyor diye kullanmayalım mı ? yada xp mi kuralım ? Elbette hayır. Ben en güzel çözümü Vmware diye bir program ile buldum windows 10 üzerinde sanal xp kurup çalıştırıyorum ve güzel güzel de çalışıyor....

Bu micro code studio aslında çok güzel bir programdı ama rahmetli artık windows 10 da çalışmıyor...

Peki çalışmıyor diye kullanmayalım mı ? yada xp mi kuralım ? Elbette hayır. Ben en güzel çözümü Vmware diye bir program ile buldum windows 10 üzerinde sanal xp kurup çalıştırıyorum ve güzel güzel de çalışıyor....
dediğinizi yapacağım hiç bir yol işe yaramıyor

SORUN ÇÖZÜLDÜ WİNDOVS 11 DE ÇALIŞIYOR ARTIK
microcode programı kurulmadan önce PBP dosyalarının direkt c içine attıktan sonra kurulum işlemine başlayıp en ufak bir ayar bile gerektirmeden windovs 11 de çalıştırılıyor bazen hata verebiliyor güvenlik duvarıyla alakalı sorun yaşayan arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,593
Son üye
purplelake

Yeni konular

Geri