Lpg ile çalışan sıfır şofben arıyorum

servetd

Profesyonel Üye
ARkadaşlar piyada araştırıyorum deprem bölgesinde kullanmak amacı ile 1 adet lpg ile çalışan su ısıtıcına ihtiyacm var 0 olacak aramızada bu malzemeyi satan yada nereden alacağımı bilen varmıdır .
demirdökümde baymakta falan yok . bacalıda olur hermetikte olur zaten evin dışına koyacam sorun olmaz.

yav deirdökümün servis öüdürü arkadaşım yani ben internetten bulamadım burayamı yazdım. kıyıda köşede kalmışsa

inceleyin isterseniz ürün değerlendirmesinde mutfak tüpü kullanmışlar
birde karavanlara takılanlar var voltajı 220v olan varsa araştırılabilir
https://www.hepsiburada.com/daxom-b...ben-p-HBCV0000070VFP?magaza=dalgicpompasepeti
zaten bundan almışlar abi .. ama soğuk olunca cihaz kendini korumaya alıyormuş. nasıl iş anlamadım orasını çok bişi demek istemiyorum servisi olan bir şey arıyorum eski demir dökümün lpg çevirmek için memelei var lpg için ama yenilerinin yok piyasada olsa ondan alıp çevireceğiz .elimdekini alan olursa da makul bir fiyata verrim .. yeni cihaz bu ama küçük geldi . servisi falan filan derken canım sıkıldı ..

Ekli dosyalar

• daxson.jpeg
    daxson.jpeg
    84.5 KB · Görüntüleme: 18
zaten bundan almışlar abi .. ama soğuk olunca cihaz kendini korumaya alıyormuş. nasıl iş anlamadım orasını çok bişi demek istemiyorum servisi olan bir şey arıyorum eski demir dökümün lpg çevirmek için memelei var lpg için ama yenilerinin yok piyasada olsa ondan alıp çevireceğiz .elimdekini alan olursa da makul bir fiyata verrim .. yeni cihaz bu ama küçük geldi . servisi falan filan derken canım sıkıldı ..
daxon için mi LPG ile çalışma olup olmayacağını mı soruyorsunuz.

yok abi daxon aldım lpgli konteynere koydum sevmedim. ya hatalı aldık yada çalıştırmayı beceremedik yada servisinde sıkıntı var . şimdi demir dökümün yeni serisine lpg için mem takmak istiyorum . ama piyasada yok . piyasada olan düzgün bilindik servisiolan bir lpgli şofben arıyorum ..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,968
Son üye
ibrahimkalebayir38@gmail.

Yeni konular

Geri