Logitech s220 2 + 1 hoporlor birinden ses gelmiyor

faylong

Üye
merhaba arkadaşlar.logitech s220 marka 2+1 ses sistemim var laptop ile kullanıyorum..temiz bir ürün az kullanılan. şöyle bir problem var..sol hoparlörden ses çok az geliyor nerdeyse hiç..bass+sağ hoparlör sorunsuz çalışıyor..bassın arkasındaki 2 hoparlörün bağlı olduğu 3.5mm girişi kabloyu soketten çıkarırken sol hoparlör normal çalıyor bu sefer bass ve sağa ses gitmiyor..pc den sesi tamamen sola verice şırıltı geliyor müzik sesi anlaşılmıyor..şimdi sorun ne olabilir..sol hoparlör mü bozuk..yoksa soket mi?yoksa sokete giren kablo mu?kendim yapabilir miyim? Bu arada arada kendi kendine düzeldiği oluyor kablolarda sorun yok gibi duruyor.

PC'nin çıkışını kulaklık ile denediniz mi? Basın arkasındaki sokete kablo takılıyken kablonun sokete giren kısmını elinizle hafifçe hareket ettirin, Sonrasında PC'ye giriş yaptığınız kabloyu tam giriş yaptığınız kısımdan haraket ettirin, İllaki bir kırılma noktasını oynarken o sesin gelip gitmesi lazım, Ses sistemi düzgün gibi çünkü kabloyu oynattıkça sola da ses geliyormuş.
https://www.kontrolkalemi.com/forum...temi-2-hoparlörden-1inden-ses-gelmiyor.81426/ bir de böyle bir şey buldummm

teşekkürler sorunu çözdüm pc ye taktığımız giriş kablosunun ortasından bir yerden kırılmış oynatınca gelip gidiyor.

iyi günler...

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri