leroysomer unidrive sp[rain asansör]

mzffr

Üye
slm arkadaşlar asansör sektörüne pano yapmaktayız.panolarda kullandıgım frekans kontrol cihazı leroy somer uni drive sp bu cihaz hakkında parametrelerin asansör uygulamasında tam olarak nasıl tepki gösterdiği hakkında bilgi almak istiyorum

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
sayın arkadasım
bu marka kontol teknikle aynı.bu tur cihazlarla hem hız hem de tork kontrolü yapabildiğin için asansör ve vinc gibi fonksiyonel işlerde cokca kullanılır

kardesım asansorde nasıl bır mantık uygulayacahın onemlı ben sana kapalı verımı onerırım ben yaptım ve cok ıyı konfor alınıyor sana program onerırler ama bence alma masraf etme lazım olursa don bana ben sana parametre lıstesını verırım

syn mzfr,
kapalı çevrimde yaptığım asansör kumanda panolarında control technics, yaskawa, telemecanique, lg ve arkel kullandım. hepside verimli çalışıyor. tabii paramaetreleri düzgün girmek gerekiyor.

merhaba arkadaş

---------------------------------

konpansazyon nedir

Arka arkaya mesaj yazmak yasaktır. Sorularınıza sitemizde cevap bulabilirsiniz
Düzenleme:
korkmaz_design

asansöre uygulanmış parametre listesi demişsiniz.banada verebilirmisiniz.teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…