Kompresör basınç şalterine Fan bağlantısı

Merhaba değerli ustalar...benim kabin içinde çalışan pistonlu bir kompresörüm var..kabinin içinde çalışan kompresörün havalanması için fan bağlantısına ihtiyaç var..kompresörün çalıştığı zaman devreye girip kapandığı zamanda en az 5 dk daha çalışması gerekiyor..merdiven otomatiği ile kompresör basınç şalterine bir bağlantı yapılabilirmi...şimdiden çok teşekkür ediyorum

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Teşekkür ederim..peki basınç şalteri devre tamamlamaz iken de bağlanırsa olur o zaman
basınç şalteri devre tamamlamaz iken de bağlanırsa ise fan sürekli 200sn bir çalışır ama bana kalırsa fanı 220v ile direk besleyip bir anahtar vasıtasıyla acıp kapatmak daha mantıklı gelir şimdi modülü besleyen elektrik sürekli olması lazım bu yuzden 220v şalterden alıp modüle baglarsanız modüle ayarladıgınız 200sn boyunca fan calışır 200sn bittikten sonra tekrar çalışır daha önce modülü kullanmadım ama ufak bir pano yapabilirsiniz biraz araştırmak gerek.

Merhaba değerli ustalar...benim kabin içinde çalışan pistonlu bir kompresörüm var..kabinin içinde çalışan kompresörün havalanması için fan bağlantısına ihtiyaç var..kompresörün çalıştığı zaman devreye girip kapandığı zamanda en az 5 dk daha çalışması gerekiyor..merdiven otomatiği ile kompresör basınç şalterine bir bağlantı yapılabilirmi...şimdiden çok teşekkür ediyorum
kabin içerisinde ortam ısısını kontrol etmeyi düşündüğünüzü varsayarak zaman gecikmeli değil de ısı kontrollü (termostat) çalıştırmanız daha sağlıklı olacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri