Kendi 3 Boyutlu Yazıcını Yap (UM2 Klon)

Slymn G.

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Ben cnc router yaparken bu forumdan çok faydalandım. 3 boyutlu yazıcı yapımı için güzel bir proje hazırlamaya çalıştık. Projeyi burda paylaşmak istedim.

Not: Yazıcı modeli Ultimaker 2 yazıcısı kasa çerçevesinde çeşitli değişiklikler yapılarak tasarlandı.

Olumlu olumsuz görüşlerinizi yazarsanız seviniriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sitenizde yazıcının kurulum bilgisi, parça listesi ve temin edilebilecek adresler, fotoğraflar ve yazılım konusu çok ayrıntılı verilmiş. Projenin açık kaynak olması ve panellerin CNC kullanılarak hazırlanmasında yardımcı olmanız çok değerli. 3D yazıcı yapmayı düşünenler için önemli bir Türkçe kaynak ortaya çıkmış.

Ticari bir kaygı gütmeden, önemli bir çaba gerektiren bu kadar iyi bir kaynağı oluşturup paylaştığınız için sizleri kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.

Toplamda kaç lira tuttuğunu merak ediyorum. Bir de Türkiye'de satış firması açarsanız bence büyük ilerleme kaydedersiniz. Servis gibi ek hizmetler de oluşturabilirsiniz hayırlı olsun

Toplamda kaç lira tuttuğunu merak ediyorum. Bir de Türkiye'de satış firması açarsanız bence büyük ilerleme kaydedersiniz. Servis gibi ek hizmetler de oluşturabilirsiniz hayırlı olsun

Tesekkur ederiz hocam. Projeyi aslinda kendi ogrencilerimize yaptiralim, uretici olmayi ogrensinler diye hazirladik. Sonra da herkes faydalansin diye site acalim dedik. Maliyeti 1000TL civarinda oluyor.

Fiyatı uygunmuş. Bu arada öğrenci derken? Açabilir misiniz biraz projenizi.

Site adresiniz nerede yazıyor. Proje nerede, görünmüyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri