Kısa süre önce kurmuş olduğum alarm sistemimdeki eksiklikler..

caddx panelde 1.1k da olur 2.2k da olur caddx de 1.1 k şart değil yani. direncin amacı bel + ve bel - yi gerilime verip direnç ile 0v a düşürmek ve tetik alınca voltaj artar eğer normal durumda direnç varken bel çıkışı 12 v gösteriyor ise bell çıkışı arızalı olabilir aux output çıkışlarınıda kullanabilirsin bu arada caddx eksi tetikle çalışır

eepromun 1-5 numaralı bacakların kısadevresi ile gerçekleştirilen reset işleminin panel üzerindeki etkisi hakkında..

1-Bu işlem panelde enerji yokken kısadevre edilip,ilk enerjilenme ile beaber mi çözülmeli yoksa panelde enerji varken mi gerçekleştirilmeli?

2-Bu işlemin,DC veya AC gerilim ile gerçekleştirmenin panel üzerindeki olumlu olumsuz etkileri?

3-Bu yöntem tamamen sağlıklı bir yöntemmidir..yoksa benzer farklı yöntemlerde mevcutmudur (orjinal reset modülleri hariç)?

bölge silmekten kastın kablosuz bir bölgeyi silip yeniden tanıtmaksa şunu yap,
*8 müh. şifresi
35#bölge no# 1'i söndür bu şekilde dedektör silebilirsin
yeniden tanıtmak istersen
*8 müh. şifresi
35#0# bölge no* dedektörün kapağını açıp kapat ding dong sesini duy.

Selam hala cevap ytazıyormusunuz bilmiyorum ama ben zone 4-5-6 yı silmek istiyorum

hersey güzel yapıyorum 1'i söndür işi bozuyor anlayamıyorum aşağıya bir tane zonu tam silme kodunu yazarmısınız

*89713 35#4# gibi rica etsem

Teşekürler

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri