isis sorunu..

advanced system care kullanıyorum.Labcenter dosyasını sildim dediğiniz gibi diğer dosyalara dokunmadım yukarda belirtmiş olduğunuz sebepten dolayı.Sonuç yine aynı "bad product key" diyor.Key'i yüklediğimde "active"butonu aktif olmuyor.Sanırım license key'lerde bir sorun var.Denediğim license key'ler Maxim,Grassington North Yorkshire,labcenter;fakat hiçbiri başarılı olamadı.Portable versiyonuyla zaten idare ediyorum.Fakat kurulu olanı olsa daha iyi olcak benim için.İlginiz için teşekkürler.

Grassington North Yorkshire a ait birkaç tane licence key var. Bunlardan 1 veya 2 tanesi mimlenmiş olmakla birlikte diğer temiz keyleri kullanabilirsiniz. Başlat => Programlar => Proteus 7 => Licence manager i açıp mevcut Licence keyi silin. Nette bulduğunuz diğer keyleri tek tek deneyin. Yinede başarılı olamazsanız, ö.m. ile bana ulaşın.

Arkadaşlar bendeki sorun biraz farklı. proteus 7.4 sp3 kuruyorum. herşey normal. hazır bir devre açtığım zaman normal çalışıyor. Fakat kendim bir devre tasarlamak istediğim zaman elamanı seçiyorum ikinci tıklamada ekranda herşey koyboluyor. Ançak görev yöneticisinden programı kapatabiliyorum. Nerde yanlış yaptığımı bilmiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Çevrimiçi üyeler

Geri