inform sinus 3000 u arızası

myhid

Üye
herkese merhaba bende inform 3000 sınus online ups var cıhaz cıkıs 260 volt veriyo ve içindeki oval sargılardan biri ötüyor bu cihazın cıkıs gerilimi ayarlana biliyormu cıkıs ın yuksek olma nedeni öten bobinmi bu arada cıhaz sebekeye baglıykende akuden calısırkende aynı gerilimi veriyo ve bu cıhazla uyumlu yazılım lar nelerdir anlayan arkadaslar yardımcı olursa mutesekkır olurum yardım ve fikirlerinizi bekliyorum

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Onların yazılmı teknik servis personelinde oluyor ve RS-232 üzerinden bağlanarak tüm ayarlamaları o programdan yapıyor...

acaba bobindeki ötme ile bi alakası olabilirmi bu gerilim yükselmesinin

biraz eski konu ama sonuç masraf ağır çıkınca arızalı olarak 200 tl zararla ups yi sattım servis faturayı biraz kabarttı sanırım

Forum istatistikleri

Konular
128,350
Kullanıcılar
450,204
Son üye
Arif1221

Yeni konular

Geri