Indesit 7108 F06 arizasi

ufukkeskin

Üye
Indesint 7108 Makinem F06 arizasi verdi yetkili servis geldi hic biseyine bakmadn direk kart degisek dedi bende yuksek ucret istedikleri icin.kalsin dedm.makine kapagini kapatainca 5 defa cat cat die kilit sesi geliyir ve kapak kitleniyor acilmiyor alttan manuel elle aciyirum normalde makinenin kapaigi programa basip start tusuna basmadan kitlenmiyordu direk kapanip aciliyordu simdi ise arizadan sonra makinenin fisi takili dahi olmasa kapak kapaninca kitli kaliyor ve acilmiyor sorun arkadaslar kilittenmi kilitmi degisecek servis hemen karrt deyip gitti hic insaflari yok

Program. Secici.hatasi deniliyor ama.ben kapak kiliti elektrik fisi takili olmasa bile kapandiginda acilmiyor normalde arizadan.once aciliyirdu kilit mekanizmasi bozuk diemi f6 arizasi veriyor

Program. Secici.hatasi deniliyor ama.ben kapak kiliti elektrik fisi takili olmasa bile kapandiginda acilmiyor normalde arizadan.once aciliyirdu kilit mekanizmasi bozuk diemi f6 arizasi veriyor

Mrb ufuk bey ayni sikintiyi hotpoint ariston mkinamda yasiyorum problemi nasil cozdunuz acaba

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri