Hcfa servo yardım

jes

Üye
Merhabalar,

Arkadaşlar çok fazla servo tecrübem yok daha önce farklı bir servo ayarı yapmıştım benzer şekilde ancak yinede bir onay almak istiyorum, şimdi manueller şöyle
Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

1. sorum pulse ve diferansiyel pulse diye bir olay var bunların fiiliyatta farkı nedir, bu metod harici pulse ile sürdüğümüz zaman karışımıza çıkıyor, diferansiyel pulse pwm esaslı bir şey mi ?
2. sorum dahili pozisyonlamada inputlara belirli konumlar atamayla ilgili parametrelerden din1, din2 ye ilgili kordinatları atadım diyelim din1 ve din2 verilecek sinyali servonun dahili + - çıkışından almam için 17 numaralı pin( +24 v yu) din com(11) e köprüleyip sonra 14 numaralı v24graundu da ilgili pine vermem gerekiyor değil mi önceki çalışmamda böyle yapmıştım.
3-röleli plc ile işlemi yaptığımda köprü atılı olduktan sonra açık kontağa ilgili din portu ve graund24v vermem yetecek sanırım.
4- transistörlü plc de servo dahili v24 ve g24v yi plc ye götürüp servodaki köprüyü kaldırmadan plc npn çıkış ise direk çıkışı dine vermem yeterli sanırım?

şimdiden teşekkürler.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
. Diferansiyel Input vela Output çalışma şekli şöyle:
Verdiğiniz (veya aldığınız) sinyal 2 kanal olarak ve 180° faz farklı olarak geliyor,
Giriş bu sinyalleri birbirinden "çıkarıyor"
Yani: A - (-A) = 2A

Differential_signal.png

Veya

Differential_signal_2.png

herhangi bir "parazitik" sinyal iki kanalı aynı "fazda" etkilediğinden, iki kanalı "çıkarma" işleminde, birbirini yok ediyor.
Differansiyel giriş ve çıkışlar ekektriksel gürültü kapabilecek ortamlarda çok etkilidir, uzun kablolama yapılıyorsa neredeyse şarttır.

Diğer sorularınız için ürünün pdf dosyasını gönderirseniz yardımcı olunabilir

• Beğen
Tepkiler: jes
. Diferansiyel Input vela Output çalışma şekli şöyle:
Verdiğiniz (veya aldığınız) sinyal 2 kanal olarak ve 180° faz farklı olarak geliyor,
Giriş bu sinyalleri birbirinden "çıkarıyor"
Yani: A - (-A) = 2A

Ekli dosyayı görüntüle 99070
Veya

Ekli dosyayı görüntüle 99071

herhangi bir "parazitik" sinyal iki kanalı aynı "fazda" etkilediğinden, iki kanalı "çıkarma" işleminde, birbirini yok ediyor.
Differansiyel giriş ve çıkışlar ekektriksel gürültü kapabilecek ortamlarda çok etkilidir, uzun kablolama yapılıyorsa neredeyse şarttır.

Diğer sorularınız için ürünün pdf dosyasını gönderirseniz yardımcı olunabilir
Cok mantikli teşekkürler, attigim gorseller direk manuelden, bosverin manuel okumayin benim icin hallederim bi sekilde
Tekrar teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri