Halk eğitim kursu makina bölümü için gelişim

skyleon35

Üye
Merhaba,

Liseyi bitirdim meslek lisesi bilişim teknolojileri mezunuyum. Ama makina okumak istiyorum. celal bayar üniversitesi 2 senelik makina okuyup dgs ile mühendisliğe tamamlamayı düşünüyorum. Yazın 3 aylık arada bu konuyla ilgili kendime katkıda bulunmak yatırım yapmak istiyorum. Halk eğitimin verdiği çizim kursu var autocad ögretiyorlar ve bunun gibi makina, cnc kursları var katılmam bana katkı sağlar mı? Oradan alacagım sertifika ileride cv mi etkiler mi? Böyle bir düşüncem var uygulamalı mıyım veya tecrübeli abilerimizden daha farklı düsüncelere de acıgım.

Teşekkür ederim.

Merhaba;
Şimdi burdan sana git o sertifikayı al geleceğini cv ni etkiler desek ve etkilemezse zan altındamı kalacağız.
Sen geleceğin için elinden gelen herşeyi yap kimi etkiler kimi etkilemez orası kul değil Allah bilir.

Merhaba;
Şimdi burdan sana git o sertifikayı al geleceğini cv ni etkiler desek ve etkilemezse zan altındamı kalacağız.
Sen geleceğin için elinden gelen herşeyi yap kimi etkiler kimi etkilemez orası kul değil Allah bilir.
Tabiki zan altında kalmacak kimse. Tabi ki etkiler mi etkilemez mi onu hiç birimiz bilemeyiz ama benim sorum bana ileride bir faydası dokunur mu veya iş hayatında ekstra bir bilgi sahibi olabilir miyim cinsinden bir soruydu.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri