GMT Loadcell PLC Yazılımı Hk.

suat0505

Üye
S.a gmt soft ta loadcel yazilimiyla ilgili yardim ihtiyacim var arkadaslar
Loadcel uzeri bos hazne varken 14 deger veriyo sifirlamayi uzeri bosken yapiyor uzerine agirlik koyup sifirla deyince 14 e gelmesi gerekmiyomu? Ama arttiriyo uzerine 29 kg koyup kalibre et deyince 109 gibi bir deger veriyo loadcel uzerindeki kalibre edecegim agirligin kg ıni hangi operanda gondermem gerekiyo bu arada linear fonksiyonu kullandim.

Simdiden tesekkur eder hayirli aksamlar dilerim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Arkadasim gmt yi ara onla yardimci olur hatta uzaktan baglanip projeni bile yaparlar. Yerli mali yurdum mali:::(((

S.a gmt soft ta loadcel yazilimiyla ilgili yardim ihtiyacim var arkadaslar
Loadcel uzeri bos hazne varken 14 deger veriyo sifirlamayi uzeri bosken yapiyor uzerine agirlik koyup sifirla deyince 14 e gelmesi gerekmiyomu? Ama arttiriyo uzerine 29 kg koyup kalibre et deyince 109 gibi bir deger veriyo loadcel uzerindeki kalibre edecegim agirligin kg ıni hangi operanda gondermem gerekiyo bu arada linear fonksiyonu kullandim.

Simdiden tesekkur eder hayirli aksamlar dilerim.
Arkadaslar laim olan kullanabilir calisan bir yazilim
20180110_085542.jpg

örnek bir loadcell uygulaması yayınlamış GMT. Faydalı olur sanırım.

Ekli dosyalar

• Loadcell_Dara_Alma.rar
    2 MB · Görüntüleme: 55

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,953
Son üye
bavenes

Yeni konular

Geri