GECE GÖRÜŞLÜ KAMERLARDA SORUN.

neoncu

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde iki adet samsung kamera var birini dün sipariş ettim evde lcd tv ye bağladım 540 tvl renkli 570 tvl siyah beyaz görüntü özelliğine sahip aldığım kamera marka ve modeli SCC-B2091P fakat hiç iyi bir görüntü alamadım çok zayıf geldi bu samsung kamerların piyasada yansanayileri varmıdır acaba neden orjinal ve ilanlardakinin aynısı bir diğer kameram SDC-415 seirisi bir kamera ve şuan sokakta monteli ve siyah beyaz görüntü harika aklımı karıştıran bir durum yaşadım ve üzüldüm verdiğim paraya göre sdc-415 serisi kamera kore yapımı diğeri ise SCC-B2091P çin malı acaba çindeki fabrika kalite olarak düşükmü bilen bir arkadaş yorum yapabilirmi amacım plaka okumak için iyi bir kamera olarak düşünmüştüm.

özellikleri :

Model SCC-B2091P

Kamera Özellikleri
Görüntü Elemanı (CCD) 1/3"
Görüntü Bileşeni (CCD) 752 x 582
Lens (mm) YOK
Zoom YOK
Yatay Çözünürlük (TVL) 540
Minimum Aydınlatma (lx) 0.3-0.06
Yatay Hareket SABİT
Dikey Hareket SABİT
Gündüz Gece Özelliği VAR
Hareket Algılama Özelliği VAR
Arka Plan Aydınlatma Özelliği (BLC) VAR
Muhafaza YOK
Güç Gereksinimi 220 VAC

Girişler
Ses Girişi YOK
Sensör Girişi YOK

Çıkışlar
Analog Görüntü Çıkışı VAR
Ses Çıkışı YOK
Alarm Çıkışı YOK

lcd yada plazma tv kullanmayınız lcd ve plazma tv lere 650 tvl kamera dahi taksan görüntü kalitesiz olacaktır biz bu durumu müşteriye anlatana kadar göbeğimiz çatlıyor.elinizce crt yani tüplü tv niz war ise birde ona bağlayıp görüntülere bakınız aradaki farkı göreceksiniz.

Merhaba arkadaşlar normal güenlik monitöründede denedim ama nafile ilginç bir durum satan arkadaşlada görüştüm onunda bilgisi olmadığı için yardımcı olamadı gece karanlıkda çekimi çok kötü .piyasada samsungun yan sanayi olRK piyasaya sürülmüş olan kameralarıdamıvar diye merdiven altı şüpheye bile düştüm kamera sitelerdek, kamera ile aynı modeldedeki resimleri ile aynı .

merhaba
samsung kameralar aslında kalitedir ancak sizin dediğiniz gibi içi değiştirilmiş yan sanayi ürün olabilir etiketlere hiç bakmayın onu değiştirmesi okadar basitki
saygılaarımla

dediğiniz gibi piyasada merdiven altı elektronik cihazlarda yapılmayan hiç bir şey kalmadı gibi artık içine bile baktım 220cvolt açlışan kamera içide şuan piyasada ki ccd kamerlaın içi gibi boş bir kamerada değil aslında aklım almıyor .

Çoğu zaten demonte olarak geliyor türkiyede toplanıyor elektronik malzemelerin sizinkide öyle olabilir.

bizim bir makina mühendisi hocamız vardı.
Makina mühendisliği eğer Elektronik kadar gelişmiş olsaydı şimdi uçan arabalar olacaktı derdi.
yavaş yavaş oraya doğru yol alınıyor

selam arkadaşım sen istedigin monitörde dene bu ürünlerin piyasada yan sanaysi çok artı üstünde 540 tvl yazmasınada aldırma gerçekten pisayada 540 tvl yzana kamera cok azdır içindeki çipin ne oldugu önemlidir hbunuda unutmamanı tavsiye ederim dilersen sana farklı bir kamera önerebilirim ve üstünde yazn tvl gerçektir ve memnun kalıcanada eminim profesyonel bir kameradır evet piyada şuan adını çok duymamış olabilirsin ama emin ol çok yakında bir çok kişi bu üründen memnun kalıcak ve kalitesinin farkına varıcaktır çine fuara gittigimde görmüştüm şimdi bir firma bu ürünü ithal etmeye başladı akıllı adammış dogru yere yatırım yapmış

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri