Frenleme Drenci

Mrtccelikk

Üye
Gmt 3.7 kW sürücü üzerinde 130 ohm 600 w direnç bağlı ama motor biraz zorlanma da hemen arızaya geçiyordu. Bizde Lg ig5 serisinden bakarak 3.7 65 ohm direnç bağlandığını gördük bir adet daha 130 ohm bağladık çalıştı sıkıntı olmadı.

Başka bir gmt 3.7 kW ya bağladım sürücü den duman çıktı sonra patladı. Sebebi nedir ? Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    362.5 KB · Görüntüleme: 20
  • image.jpg
    image.jpg
    265.3 KB · Görüntüleme: 20
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Gmt 3.7 kW sürücü üzerinde 130 ohm 600 w direnç bağlı ama motor biraz zorlanma da hemen arızaya geçiyordu. Bizde Lg ig5 serisinden bakarak 3.7 65 ohm direnç bağlandığını gördük bir adet daha 130 ohm bağladık çalıştı sıkıntı olmadı.

Başka bir gmt 3.7 kW ya bağladım sürücü den duman çıktı sonra patladı. Sebebi nedir ? Teşekkürler.
Böyle ezbere modifikasyon olmaz elektronik işlerinde. Bir kere sıçramış ikinciye yakalanmış.

o kadar inverter kart tamir ettik, o nanelerin frenleme direnci olduğunu yeni öğreniyorum. benim için kart karttır. malzemede malzeme, arızalıyı varsa değiştir benim işim bu. ne ne işe yarar hayatta bilmem.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri