Fiş Tipi Güç Analizörü Önerisi

ysfherdem

Üye
Merhabalar; son zamanlarda elektronikle uğraşlarımı hafifletip elektrik ile uğraşlarımı arttırmaya başladım. Genel işlerimi multimetre ile yapabiliyorum ama iş hem voltaj hem de akımı ölçmek olunca sorunlar yaşıyorum. Hem de evimde çalıştırdığım mini serverların çektiği gücü takip etmek istiyorum. Bütçem 250TL civarı bu civarda kullandığınız veya kalitesinden memnun olduğunuz bir fiş tipi güç analizörü var mı? (Çin satış firmaları olabilir) Teşekkürler :) Çok fonksiyonlarının olmasına ihtiyacım yok frekans, voltaj, akım ölçmesi yeterli

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Sitelerde fiş tipi çok var.Belki Cosq değeride
gerekebilir.O nedenle,akım/gerilim/frekans/
enerji ölçüm/Cosq olanlardan tercih edin.Be-
nim kullandığım tip gayet iyi.

Ekli dosyalar

• FİŞ TİPİ ÖLÇÜ ALETİ.jpg
    FİŞ TİPİ ÖLÇÜ ALETİ.jpg
    164.3 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Merhaba, frekans çok gerekli mi? ŞEbekede çalışan bir şeyse ki mesajınızdan bunu anlıyorum zaten 50 Hz dir(bazı yurt dışı veya smps ürünler üzerinde 60Hz de yazar), başka türlü çalışmaz. Bunun yerine vat (W) bilgisi daha yaygın, burdaki gibi;

https://www.google.com/search?q=panel+metre+lcd&sxsrf=ALeKk01TNCoFkwgabGXRoy6roTrrNsXuDw:1591327931651&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=USRFYk2UNg9u3M%3A%2CyAqbrv6CRb_pmM%2C_&vet=1&usg=AI4_-kTmSheJKUaz3sYeX-P-eUSR8K0Gdw&sa=X&ved=2ahUKEwi06tjA3unpAhVP2aQKHV9KBcwQ9QEwAnoECAEQIg&biw=1280&bih=881#imgrc=USRFYk2UNg9u3M:
Aslında frekans çokta önemli değil katılıyorum. Çok aşırı profesyonel olmasına ihtiyacım yok :) Bunun gibi olabilir tabi fiş tipi aslında benim için önemli olan kullanılmış ve garantisi verilen ürünler. Teşekkürler
Sitelerde fiş tipi çok var.Belki Cosq değeride
gerekebilir.O nedenle,akım/gerilim/frekans/
enerji ölçüm/Cosq olanlardan tercih edin.Be-
nim kullandığım tip gayet iyi.
Memnunsanız model bilgisi alabilir miyim?

Gittigidiyor,n-11, gibi satış sitelerine bakın.
Onlardan birisinden aldım.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri