Festo Mekatronik Uzmanlık Programı

ali1923576

Üye
Merhabalar, yeni mezun elektrik elektronik müh'im. özel bi şirkette Bakım departmanında çalışıyorum 3 4 aydır.. PLC'de kendimi geliştiriyorum. Kendim uygulamalar yapıyorum zaman oldukça..

Festo bu kursuna denk geldim.. Ders planı ektedir..

Mutlaka faydası olur ama sizce değer mi? ücreti 2200 euro + kdv

"Program sonunda katılımcılardan kendi firmalarına katma değer sağlayacak gerçek bir proje yapmaları beklenecektir. Programı ve projeyi başarı ile tamamlayan katılımcılar “Boğaziçi Üniversitesi” ve “Festo” imzalı uzmanlık sertifikasını almaya hak kazanacaktır.
Programın partnerleri Boğaziçi Üniversitesi, SKF(Rulman & Yağlama), Cognex(endüstriyel kamera), Kuka(Robot) ve Festo’dur. Her kurum kendi eğitmenleri ve donanımları ile eğitimleri vermektedir." diyorlar..

Gidenler var mı? Tavsiye ederler mi?

Buna mı gitsem yoksa kendi imkanlarımla bişeyler yapıp daha uygun kurslar denk geldikçe onlara mı gitsem?

Ekli dosyalar

• MUP-20 Ders Planı.pdf
    95.7 KB · Görüntüleme: 28
her kursun mutlaka faydası vardır.
bu kurs mekanik kursu ve ücretine bakarsak ileri seviyededir.
mekanik bilginiz yoksa fazla faydalı olabileceğini.düşünmüyorum.

Merhabalar, yeni mezun elektrik elektronik müh'im. özel bi şirkette bakım departmanında çalışıyorum 3 4 aydır.. PLC'de kendimi geliştiriyorum. Kendim uygulamalar yapıyorum zaman oldukça..

Festo bu kursuna denk geldim.. Ders planı ektedir..

Mutlaka faydası olur ama sizce değer mi? ücreti 2200 euro + kdv

"Program sonunda katılımcılardan kendi firmalarına katma değer sağlayacak gerçek bir proje yapmaları beklenecektir. Programı ve projeyi başarı ile tamamlayan katılımcılar “Boğaziçi Üniversitesi” ve “Festo” imzalı uzmanlık sertifikasını almaya hak kazanacaktır.
Programın partnerleri Boğaziçi Üniversitesi, SKF(Rulman & Yağlama), Cognex(endüstriyel kamera), Kuka(Robot) ve Festo’dur. Her kurum kendi eğitmenleri ve donanımları ile eğitimleri vermektedir." diyorlar..

Gidenler var mı? Tavsiye ederler mi?

Buna mı gitsem yoksa kendi imkanlarımla bişeyler yapıp daha uygun kurslar denk geldikçe onlara mı gitsem?

Kursa gittiniz mi?
Faydası oldu mu?

Arkadaş öyle soru sordun ki cevap versek mi vermesek mi? Bu ücreti yanılmıyorsam Türkiyede mi istiyorlar? Hemde euro vay be iyi parada, vereceği eğitim nasıl? Çook para lakin karşılığını sen alabilirsen yani değermi daha önce bu kursa giden i bul araştır öyle yazıl derim. Bu işsizlikte çok para bence tabi. Bu işi yapan iş yerlerine git para almadan çırak gibi öğrenmeye bak bence. Öğrendiklerini gel evde tekrar yap bir odayı çalışma yeri olarak kullan.

Arkadaş öyle soru sordun ki cevap versek mi vermesek mi? Bu ücreti yanılmıyorsam Türkiyede mi istiyorlar? Hemde euro vay be iyi parada, vereceği eğitim nasıl? Çook para lakin karşılığını sen alabilirsen yani değermi daha önce bu kursa giden i bul araştır öyle yazıl derim. Bu işsizlikte çok para bence tabi. Bu işi yapan iş yerlerine git para almadan çırak gibi öğrenmeye bak bence. Öğrendiklerini gel evde tekrar yap bir odayı çalışma yeri olarak kullan.
Bir plc programı CNC veya üretim makinesine yazılacaksa 3-4 bin dolar robotla otomasyon yaparken plc yazarsan 3-4 bin euro 1 haftalık iş için

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,951
Son üye
N4POLYOON

Yeni konular

Geri