Eplana edz dosyası ekleyemiyorum

Merhabalar, Eplan Propanel versiyon 2.9 kurdum. Ama .edz uzantılı dosyayı programa ekleyemiyorum. Mesela Siemens'in sitesinden sigorta makrosu indirdim .edz olarak. Sonra parts management kısmına giriyorum, seçeneklerden importa basıyorum. Aşağıdaki ekran çıkıyor.
1638524619652.png

Burada file type'ını edz olarak göstermiyor. Dolayısıyla makroyu ekleyemiyorum. Edz import tool diye bir şey varmış da bulamadım açıkçası. Bu sitede bulduğum import tool da işimi görmedim sanırım versiyonu eskiydi. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar, Eplan Propanel versiyon 2.9 kurdum. Ama .edz uzantılı dosyayı programa ekleyemiyorum. Mesela Siemens'in sitesinden sigorta makrosu indirdim .edz olarak. Sonra parts management kısmına giriyorum, seçeneklerden importa basıyorum. Aşağıdaki ekran çıkıyor.Ekli dosyayı görüntüle 83103

Burada file type'ını edz olarak göstermiyor. Dolayısıyla makroyu ekleyemiyorum. Edz import tool diye bir şey varmış da bulamadım açıkçası. Bu sitede bulduğum import tool da işimi görmedim sanırım versiyonu eskiydi. Yardımcı olabilir misiniz?
craklı kullanıyorsan o yüzden olabilir

Siteden indirdiğiniz makroyu winrar ile açıp eplan klasörüne kopyalayabilirsiniz. Daha sonra programdan istediğinize ulaşabilirsiniz.en kısa çözümü budur

Ekli dosyalar

• epl1.png
    epl1.png
    527.1 KB · Görüntüleme: 77
  • epl2png.png
    epl2png.png
    164.8 KB · Görüntüleme: 75

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599