EPLAN SORUNLARA ÇÖZÜMLER

bide yarattığımız deviceı mesela başka bir bilgisayara oradaki deviceları ve bizim yarattığımız deviceları bozmadan nasıl atarız?

ya sayfaları kopyalarken ana projeye kablolara ? işareti gelityor çözemedik bi türlü yardım edebilirmisiniz
...

P8 Feature Videos bu linki inceleyebilirsiniz arkadaşlar...Daha fazla yardımcı olmayı çok isterdim ama çok yoğunuz bu aralar...Kolay gelsin...

ya ufak bir ayrıntı var yardımcı olabilirmisiniz

eplanda proje çizimlerinin çerçevesinde(framede) creator(editor) nameini değiştiremiyoruz propertiese giriyoruz creator kısmına bişey yapamıyoruz bi yardımcı olursanız çok sevinicem

birde tanımladığımız device ı aynı olarak iki sayfada kullanıp bunu malzeme listesinden 1 tane nasıl gösterebilirim yani cihazı 1 sayfaya sığdıramıyorum o yüzden ikinci sayfadada belirtiyorum fakat 1 cihazım var sonuç olarak ama malzeme listesinde iki tane gözüküyor

abi aynı şekilde kablolarıda sayfadan sayfaya birleştirdiğimizde malzeme listesinden ikiye katlanıyo nasıl hallderim bu sorunu yardımcı olursanız sevinicem

bir şey sorucaktım önemli bu mounting location olarak yarattıgımız panoları nasıl sıralayabiliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…