Eplan p8 Otomatik Malzeme Etiketi

avast

Bölüm Yöneticisi
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eplan p8 otomatik olarak etiket vermesini istiyorum yani malzemeyi 1.sayfanın 4.sütununa koyunca ben onu Kendim değilde program otomatik olarak versin yardımcı olurmusnuz ?

Otomatik numaralandırmayı aktif edip buna uygun numara atamasını yapman lazım nasıl olmasını istiyorsan numaralandırmanın sayfa bazlı sütün yada komple proje kontrollü olacak şekilde numara konfigürasyonunu yapman gerekli..

Saygılarımla
Dinçer

Otomatik numaralandırmayı aktif edip buna uygun numara atamasını yapman lazım nasıl olmasını istiyorsan numaralandırmanın sayfa bazlı sütün yada komple proje kontrollü olacak şekilde numara konfigürasyonunu yapman gerekli..

Saygılarımla
Dinçer

Hangi yolları denemem lazım ? kablo numarası önemli değil benim için sadece malzeme yani termik koydugumda o sayfanın tüm bilgisi olsun misal -1Q5 Bu 1.Sayfadaki Termik 5.Sütun.

Sayın Avast. Projende Antet kullanıyormusun ? Kullanıyorsan eğer antetin kolon ve satır numaraları var mı ?

Eplan Etiket olayını kendi oluşturur. ta ki sen default ayarı bilerek veya bilmeyerek değiştirmediysen.

DT (Device Tag) olayını lütfen incelemeni istiyorum

Options > Settings > Company > compare properties > project structure (default)

Bölümündeki bilgileri bir araştırır mısın ?

burda senin dediğin olay anlatılıyor aslında. Hatta hangi formda etiket vermek istersin onuda buradan düzenleyebilirsin.

referans olayı ise Eplan aynı isimli cihazlara veya bir cihaza ait alt malzemelerine ref numarası verir. Otomatiktir.

Bu dediklerime bir bakın .

sonra tekrar konuşalım olur mu ?=

Sayın Avast. Projende Antet kullanıyormusun ? Kullanıyorsan eğer antetin kolon ve satır numaraları var mı ?

Eplan Etiket olayını kendi oluşturur. ta ki sen default ayarı bilerek veya bilmeyerek değiştirmediysen.

DT (Device Tag) olayını lütfen incelemeni istiyorum

Options > Settings > Company > compare properties > project structure (default)

Bölümündeki bilgileri bir araştırır mısın ?

burda senin dediğin olay anlatılıyor aslında. Hatta hangi formda etiket vermek istersin onuda buradan düzenleyebilirsin.

referans olayı ise Eplan aynı isimli cihazlara veya bir cihaza ait alt malzemelerine ref numarası verir. Otomatiktir.

Bu dediklerime bir bakın .

sonra tekrar konuşalım olur mu ?=

yardımın için teşekkür ederim @ricetyx

selamlar,
elpan p8 içinde kullanıdğımız özel ürünler mesela MM420 micromaster sürücünün türkçe kullanma klavuzunu pdf olarak eplan p8 içinde saklamak istiyorum. bu projeye geldiğimde bu pdf sayfalarınıda görmek istiyorum bu konu hakkıında bilgisi olan kimse varmı acaba.

Merhabalar

Yeni malzeme olusturun. Malzeme bilgilerinin icine pdf dosyanizi import edin. Anlayamadiysaniz daha aciklayici yazarim.

merhaba form does not exist hatası nı nasıl giderebilirim.yardımcı olursanız memnun olurum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,306
Kullanıcılar
450,144
Son üye
Saffetarli

Yeni konular

Geri