Endüktif ve Kapasitif Röleler

FmG

Üye
Meslek semineri dersinde sunumum var konu başliği Endüktif ve Kapasitif Röleler.

Bu röleler güç rölesi olarak mı geçiyor piyasada ariyorum ama hiç bir içerik bulamıyorum.

Elinizde bu konu ile ilgili, döküman varsa paylaşirmisiniz veya googleda ne diye aratmaliyim???

Şimdiden teşekkür ederim...

Not:Konu başliği yanliş yerde olabilir kusura bakmayin nereye açaçağimi bilemedim???

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

Endüktif ve kapasitif sensörler olmasın konunuz. Değilse bahsettiğiniz konu reaktif güç kontrol röleleridir. Kontrol kaleminde konuyla ilgili çok bilgi var.

Tepkiler: FmG
Endüktif ve kapasitif sensörler olmasın konunuz. Değilse bahsettiğiniz konu reaktif güç kontrol röleleridir. Kontrol kaleminde konuyla ilgili çok bilgi var.

Hayir hayir kesinlikle endüktif ve kapasitif röleler

Ben biraz arama yapayim 2 saattir ariyorum ama bulamıyorum googleda meğersem böyle aratmam gerekiyormuş.

Çok teşekkür ederim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…