Elektronik üzerine bir meslek yüksek okulu arıyorum

Bu söylediklerinin hepsi en basit kitapta bile yazıyor. PIC için Serdar Çiçek'in CCSC kitabını al ve baştan sona güzelce oku. En iyi okuldan bile daha iyi öğrenirsin merak etme.

Burada sana okuma demiyorum.Tabi ki okuyacaksın. Ama MYO'lardan böyle birşey bekleme.
O kitabı alalı 3 yıl oldu ama dediğim gibi öğrenmek sadece okumaktan oluşmuyor...

Ya beyfendi bende zaten mühendislik bilgisi istemitorumki.Anlatması gerekenleri anlatsınlar yeter gerisini ben geliştiririm.Yazımın başında bir lise sorunumdan bahsettim.Orayı okursanız beni biraz anlayacağınızı düşünüyorum.Okulların bazılarında eğitim veriliyormuş gibi gösteriliyor ama yoook benim mezun olduğum lisede eğitim yoktu diye yemin etsem yeri var.8 saatlik endüstriyel Bakım onarım diye bir ders vardı dersin öğetmenide vardı.Adam ilk iki saatte sınıfa adım atmazdı 3. derste sınıfa gelir projeksiyondan bir pdf açar belirli bir yeri işaretler yazın der sınıftan çıkardı 5. ders sınıfa gelir yazdınızmı derdi(yazdık diyince öğleden sonraki 4 saattede bu olay tekrarlanırdı ) tek kelime anlatmadan günü tamamlardı.Aslında bunu bu kadar açık anlatmak istemiyordum genelde günah keçisi olarak öğrenci seçilir.Daha anlatsam olayları hakkaten roman olur.Hadi bu okulda eğitim verildiğinden bahsedin.Yani hayatımdan içler acısı 4 yıll kaybettim( aile zoruyla okulun iyi olduğuna ikna edilerek ) Şimdi gene aynı şekilde 2 yılımı daha bomboş bir hiç uğruna kaybetmemek için imkanlar el verdiğince en iyisini seçmek için çabalıyorum.Artık bunları sorgulamak yerine bir tavsiye bekliyorum.Gidip bu tarz okullarda okuyan veya bu okullarda eğitim veren değerli eğitimciler konuya ilgili kişilerden tavsiye bekliyorum...

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri