Elektrikli Bisiklet/Motosiklet Tekeri Nasıl Sökülür?

elektrofizikci

Usta Üye
27 dakikalık videonun arkasında yaklaşık 7 saatlik bir emek var. Umarım faydalı olur. İyi seyirler.

Elektrikli Bisiklet/Motosiklet Tekeri Nasıl Sökülür?

Merhaba arkadaşlar.
Bu bölümde sizden gelen talepler doğrultusunda elektrikli motorların tekerlerinin nasıl söküldüğünü ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini, yapılabilecek hataları vs anlatmaya çalıştım.

Neden bu video?
Biliyorsunuz elektrikli araçlar video serisine başladım ve sıra motorlara geldi. Motorun içini sökmeden motoru araçtan sökmeyi anlatmak istedim.
Birde bu tekerler patlayınca lastikçiler elektrikli olduğu için pek tamir etmek istemiyorlar. Bu nedenle sizden bu yönde bir talep geldi. "Abi gösterirsen biz sökeriz tekeri öyle götürürüz" denildi. Sökmesi, videodan daha kısa emin olun :) Çünkü ek bilgiler notlar verildi. Çok daha uzun bir video idi emin olun :)
İyi Seyirler...

Elinize sağlık.
Birde naçizane önerim var. Bir adet kafa ve göğüs aparatı alın cep telefonu yada aksiyon kamerayı bağlayabilmek için.Bu size hem çalışma kolaylığı sağlar hemde kameralar her daim çalıştığınız alana bakar böylece çalışma alanı kadrajın dışına kaymaz.

Elinize sağlık.
Birde naçizane önerim var. Bir adet kafa ve göğüs aparatı alın cep telefonu yada aksiyon kamerayı bağlayabilmek için.Bu size hem çalışma kolaylığı sağlar hemde kameralar her daim çalıştığınız alana bakar böylece çalışma alanı kadrajın dışına kaymaz.
Öneri için teşekkür ederim. Araştıracağım.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri