ugurbarut

Üye
Merhaba arkadaşlar,

Malumunuz, QR kodları hayatımızın bir çok noktasında kullanılan ve aktarılmak istenen bilgiler tek bir pencere altında toplayan bir uygulamadır. Kullanıcısına kolay ulaşım yönünden bir çok kolaylık sağlayan bu uygulamayı bende çalıştığım işletmemde kullandım. Oldukça faydasını gördüğüm bu uygulama ile hat veya makinelerin elektrik, pnömatik, hidrolik projelerinden tutunda parçaların teknik resimleri gibi projelerin bile QR kodlarını oluşturabilirsiniz! Bu size ne sağlar? Video da bu konulara değindim. İyi seyirler dilerim.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bilği için teşekkürler.
QR kodu oluşturucu dosyasına nasıl ulaşabiliriz.ve ilgili diğer proğramlara Teşekkürler .

QR koda proje gömülmüyor, başlık yanlış anlamaya sebep olabilir. Sadece ilgili plan ya da projenin varsa bulut sistemdeki bağlantısı QR koda çeviriliyor.

Ayrıca programa gerek var mı, web üzerinden çeviren sayfalar da var.
https://www.the-qrcode-generator.com/

Başlık; "İnternet/bulut ortamında saklanan plan, proje, resim vb.lerin QR kodla kolay erişilebilir hale getirilmesi" şeklinde olabilir.

QR koda proje gömülmüyor, başlık yanlış anlamaya sebep olabilir. Sadece ilgili plan ya da projenin varsa bulut sistemdeki bağlantısı QR koda çeviriliyor.

Ayrıca programa gerek var mı, web üzerinden çeviren sayfalar da var.
https://www.the-qrcode-generator.com/

Başlık; "İnternet/bulut ortamında saklanan plan, proje, resim vb.lerin QR kodla kolay erişilebilir hale getirilmesi" şeklinde olabilir.
Video içeriğinde zaten bundan bahsettim. Evet başlık yanlış anlaşılmaya müsait. Daha anlaşılır olacak şekilde düzelteceğim.
Video içeriğinde zaten bundan bahsettim. Evet başlık yanlış anlaşılmaya müsait. Daha anlaşılır olacak şekilde düzelteceğim.

Anlaşılan videoyu izlememişsiniz. Video da neden sitelerden bu işlemin yapılmaması konusuna değindim. 2.kişiler ile bu linkleri paylaşmak güvenliknaçısından sorun olabiliyor. Firmalar da müsade etmiyor zaten. Programı işletmeniz IT departmanından izin alarak yüklediğinizde kodları internet üzerinden değil de program ile oluşturuyorsunuz..

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri