Elektrik Bağlantı Bildirimi İşe Başlama ve İş Bitirme Evrakları

robben

Üye
Merhaba; daha onceden iş bitirme ve işe başlama evraklarını hazırlayan olmustur elektrik aboneliği sırasında isteniyor. Sormak istediğim şu bu formu kim hazırlıyor.İşini yaptıgım bir firmanın İç tesisat projesını başka bir muhendıslık fırması cızıp onaylatmıs , ben OG projesını cızdım onaylattım ve kabulunu yaptım.Şimdi abonelık ıcın fırmadan ıstedıklerı belgeler arasında bu 2 belge eksık . Daha once bu işi yapan kişi yardımcı olacaktır kolaylıkla anlayabılır benı tesekkurler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
benim bildiğim işi yapan firma hazırlayacak. Eğer korsan elektrik ustasına yaptırdı iseler götüre usulü onlar doldurup sen imzalayabilirsin. ELK. MÜHENDİSİ isen para karşılığında. eskiden böyle yapılıyordu özelleşmeden önce özelleşince sistem nasıl değişti bilmiyorum.

benim bildiğim işi yapan firma hazırlayacak. Eğer korsan elektrik ustasına yaptırdı iseler götüre usulü onlar doldurup sen imzalayabilirsin. ELK. MÜHENDİSİ isen para karşılığında. eskiden böyle yapılıyordu özelleşmeden önce özelleşince sistem nasıl değişti bilmiyorum.
Projeyi değil de tesisatı yapan firmadan bahsediyorsunuz değil mi ?

Proje muhendisi olarak biz işin hangi kısmına kadar devam ediyoruz bilgisi olan yazabilir mi acaba. Prosedür ve işin işleyişi hakkında bilgim yok. İnşaata ilk baslanilacagi zaman ilk yapacağımız şey nelerdir.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri