Elektirikli süpürge

acemi1111

Üye
İyi forumlar öncelikle

Tanıdıkta elektirikli süpürge var ariston markaymış kartı yanmış demişler.

Ben buna bi bakıyım dedim kart tamir edilecek gibiyse ederim.

Fakat kart tamir olmaz ise tek devirde direkt 220v bağlantı yapsam sorun olurmu

Ya da direkt bağlantıyı güvenli bir şekilde nasıl yapmalıyım.

Ustalarım yol gösterirse ona göre hareket etmek istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba. Orijinalliğini bozmayın derim kartın tamir yollarına bakın. Şuda bir gerçek süpürgenin tamir olupta sorunsuz çalışanını pek görmedim ya emiş düşüyor yada cansıkıcı başka şeyler oluyor . Kolaylıklar

Merhaba. Orijinalliğini bozmayın derim kartın tamir yollarına bakın. Şuda bir gerçek süpürgenin tamir olupta sorunsuz çalışanını pek görmedim ya emiş düşüyor yada cansıkıcı başka şeyler oluyor . Kolaylıklar
Son çare kart tamir olmayacak şekildeyse mecbur direkt bağlantı yapacağım tek devir işimi görür zaten ama güvenli olurmu kafama takılan o motor patlamısın sonra.

Hız ayar kartından bahsediyorsak eğer
güven bakımından sıkıntı olmaz.Sadece biraz konforsuz olur.Tapagaz çalışır.

Tam tersi. Elektrikli supurgelerde hep tamir olur ve randimanli calisir. Bu zamana kadar yaptigim supurgelerde geri donus olmadi.

Philps marka süpürgenin motoru yandı. Piyasadan çin işi ucuz motor aldım (40tl)
Bir yıl dayanmadı. Baktım zaten garantisi yok diye yazıyor.
İnternetten orjinal Domel marka aldım.(125tl) Süpürge ilk aldığımız günkü kalitesine döndü. Motorun türbününü küçültmüşler ama emiş gücü aynı.
Screenshot_20190815-142316_WhatsApp.jpeg
Screenshot_20190815-142329_WhatsApp.jpeg
SmartSelect_20190815-142627_Chrome.jpeg

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri