e27 ampül duyunu e26 ya çevirme

exalance06

Üye
Cümleten merhaba arkadaşlar. Elimde bir lambader var ve yurt dışına göndereceğim ama yurt dışı standartı olan duyu e 26 nette okuduğum kadarıyla e 27 ampuller e 26 duylarda sorunsuz çalışıyor fakat e26 ampülü e 27 duyda kullanmaya çalışırsan yangın çıkma tehlikesi varmış bu iki duy hemen hemen aynıymış 1 mm. fark varmış aralarında . Hazır duy ucu e 26 olan ve fiş ucuda amerikan standartlarında olan kablolu aparatlar var ama alsam nasıl değiştireceğimi bilmiyorum bende nette duy dönüştürücü varmı diye baktım her modeli diğerine çeviren duy çevirici var ama bu e 27 yi e26 ya çeviren zıkkım yok bi tek . Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Lambanın vidalı kısmına 1 veya 2 kat alüminyum folyo sarmaniz ve standart duya takmanız yeter sanırım. Sonuçtan haberdar edin.

Teşekkürler edeceğim

Merhabalar, söylediğiniz şekilde alüminyum folyoyu ampule sardım. Aplik e de voltaj regülatörünü 220 V-110V taktım. Fakat voltaj regülatöründen duman geldiği gibi sigortayı da attırdı :(
Amacım Amerikadan aldığım rustic ampulleri köşe aplikte yakmayı başarmak.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri