DVR yada NVR Üzerinden Çift Yönlü Ses

Herkese merhabalar. DVR yada NVR üzerinden çift yönlü ses aktarım imkanı var mıdır ? kamera üzerinde bulunan dahili yada harici bağlanabilen mikrofonlar ile ses kaydı yapıldığını biliyorum ama öğrenmek istediğim örneğin telefon üzerinden dvr yada nvr a ses gönderip hoparlör üzerinden ses çıkışı alabilir miyiz ? Yardımlarınız için teşekkürler.

Telefon ses çıkışından dijital bir cihaza giriş yapabilirsiniz. Ama sadece kulaklığa gelen ses aktarılır. Kendi konuşmanızı aktaramazsınız.

Önce telefona görüşme kaydı yapıp, ardından bu kaydı cihaza ses çıkışı üzerinden aktarabilirsiniz.

...
Diyordum ama;
Yapmıştır belki birileri diyerek google play'e baktım.

Hakikaten yapmışlar.

Mikrofon hoparlör megafon uygulamaları var. Bu gibi programlar ile kendi sesinizi canlı olarak ses çıkışından dijital bir cihaza aktarabilirsiniz.

Canlı ses mixer araması da işinize yarayacak sonuçlar verecektir.

Telefon ses çıkışından dijital bir cihaza giriş yapabilirsiniz. Ama sadece kulaklığa gelen ses aktarılır. Kendi konuşmanızı aktaramazsınız.

Önce telefona görüşme kaydı yapıp, ardından bu kaydı cihaza ses çıkışı üzerinden aktarabilirsiniz.

...
Diyordum ama;
Yapmıştır belki birileri diyerek google play'e baktım.

Hakikaten yapmışlar.

Mikrofon hoparlör megafon uygulamaları var. Bu gibi programlar ile kendi sesinizi canlı olarak ses çıkışından dijital bir cihaza aktarabilirsiniz.

Canlı ses mixer araması da işinize yarayacak sonuçlar verecektir.

cevabınız için teşekkür ederim. öğrenmek istediğim tam olarak şuydu aslında.. Telefon üzerinden canlı nvr yada dvr izlerken (uzaktan) ses gönderimi yapabilir miyim.

Telsiz kullanmayı düşündünüz mü, sabit bir yerde izlerken isyerinizdeyseniz mesela. Bir de mevcut kameraların bu full duplex özellikli olanlariyla değiştirmek gerek.

Son düzenleme:
Merhaba kullanmış olduğum ürünlerde çift yönlü sesli nvr veya ip kameralar oldu.
Örneğin 4 adet ip kameranız var hepsinde çift yönlü ses mevcut aynı anda hepsine ses gönderebilirsiniz isterseniz ayrı ayrı hangisinin sesini duymak isterseniz o sesi duyarsınız aynı zamanda bunu kayıt altına almış olursunuz

Merhaba kullanmış olduğum ürünlerde çift yönlü sesli nvr veya ip kameralar oldu.
Örneğin 4 adet ip kameranız var hepsinde çift yönlü ses mevcut aynı anda hepsine ses gönderebilirsiniz isterseniz ayrı ayrı hangisinin sesini duymak isterseniz o sesi duyarsınız aynı zamanda bunu kayıt altına almış olursunuz

Hangi marka ürünler çde bu özellik var acaba. Bu gün bi kaç yeri gezdim istanbul da. İlk defa duymuş gibi tepkiler aldım [emoji3]

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri