Dvr Cihazından Görüntü Taşımak

hyby3458

Üye
Arkadaşlar çalıştığım yerde samsungun analoğ dvr cihazı var bunun vga çıkışından 75 m ilerdeki güvenlik noktasına sadece izleme yapmak için vga girişli monitör koymak istiyoruz.Arada cat5 kablo çeklimiş Ben bunu piyasada 20 tl ye satılan rj45 den vga ya çeviren aparatla yapabilirmiyim.yada 75 m. vga kablo alıp çekmem lazım.birisi bir parça önerdi aten cs100 kvm swicth ama çok pahalı sizin önerileriniz nedir.Yardımcı olurmusunuz.Mesafe sorun olurmu? görüntü bozulurmu?

Son düzenleme:
ortamda elektro manyetik dalga var mı ??
Kablonun gittigi güzergahı söylüyorsanız 50 m lik mesafede kablo tavaları ayrı gidiyor ama 25 m lik mesafede elektrik kablolarıyla aynı tavada gidiyor.Monitörün konacagı odayı soruyorsanız herhangi birsey yok sadece telsiz var

elektrik kablolarıyla giden bölüm sorun yaratır .resimde osilasyon yapar

Merhabalar Arkadaşlar.
Başlangıcın biraz üzerinde bir Elektronikçi olarak bir sorum olacaktı.
8 kameralı bir sistem kuracağım ve bu kameraları Android telefondan da izlemek istiyorum.
Kameraların kurulum yerinde internet yok. Yaklaşık 300 mt. yakında Arkadaşımın evinde Wireless Modem var. Kayıt cihazını bu modemle bağlantı kurup canlı görüntüleri telefonumdan izleyebilmem için nasıl bir aparat vs. gerekli?

Yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırım. Şimdiden teşekkürler...

Tamam ben o bölümü hallederim bir şekilde ama piyasadaki 20 tlik çeviriciler işimi görürmü acaba benim için önemli olan bu
Teşekkür ederim bu cihazlarda sorun yok ama müşterinin amacı daha uygun bir cihazla bu işi halletmek resimdeki parçalar işimi görürmü

Ekli dosyalar

• VGA-Extender CAT5-CAT6-RJ45.jpg
    VGA-Extender CAT5-CAT6-RJ45.jpg
    32.4 KB · Görüntüleme: 9
Valla Bilmiyorum Al Dene. Olursa bizede haber ver :D bilgimiz olsun.Adam sattığına göre işe yarıyor demekki.Memnun edermi ona bakmak lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri