dvp en 01-sl kullanımı

çıraközgür

Katılımcı Üye
makinenin çalışmasını uzaktan takip etmek için bir adet en01-sl aldık dvp 28sv'nin sol tarafına bağladık, rj45 girişinede modeme bağladık diyelim... makinenin çalışmasını uzaktan takip edebilir miyiz? örnek uygulama var mı?

Son düzenleme:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
makinenin çalışma takibini uzaktan takip etmek için bir adet en01-sl aldık dvp 28sv'nin sol tarafına bağladık, rj45 girişinede modeme bağladık diyelim... makinenin çalışmasını uzaktan takip edebilir miyiz? örnek uygulama var mı?
Makinanın çalışma takibini neden takip ediyorsunuz... :D Espri yaptım alınmayın lütfen. Cümleniz biraz bozuk olmuş...
Bahsettiğiniz ürünü merak edip baktım. Cihaz bir ethernet haberleşme modülü. Bu cihaz ile ethernet vasıtasıyla Yerel ağınızdan veya İnternet ağından PLC'nize erişebilirsiniz. Ama bunun için bir arayüz Program kullanmalısınız (Scada vb). Yani cihazı taktım izleyeyim olmaz.
Eğer makinanızda HMI varsa ona erişmeniz daha mantıklı olur.

Cümleyi düzelttim. Ekran B07s410 ekranı izlemek istiyorum aslinda. Başka ek parça Almak gerekiyor mu?

Delta DOP-B op-panellerin ethernetli olanları eRemote programı ile ağdan izlenip kontrol edilebilyor.
Ama sizin DOP-B07S410 da ethernet portu yok. RS232/485 to ethernet konvertörler ile olurmu bilmiyorum.
Eğer çok önemliyse ve programı aktarmanız mümkünse DOP-B07E411 alarak (2017 fiyatı 160 USD + kdv idi) izleme ve kontrol yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri