Dsl bağlantı parazit pc etkisi

Merhabalar uzun süredir çözmeye çalıştığım bi sorun var pc de online oyunlar farketmeden düz kullanımda bile drop fareyi oynatırken hissiyatsız ağır gecikmeli herşey bu sorunu çözmek için herşeyi denedim donanımsal yazılımsal çevre ekipmanları farklı prizler yabancı forumlar dahil uzun süredir araştırıyodum bi yabancı forumda modem pc arasındaki kabloyu cat8 sftp kabloyla değiştirince aynı sorunları düzelmiş bende aynısını yaptım kaliteli cat8 sftp kablo aldım modem pc arasına etki etmedi farklı metotlar denerken cat8 kabloyu çıkartıp denemek istedim ve online bi şekilde deniyemiceğim için aimlab adlı uygulamada denedim herzamanki gibi aynı ortalama 100k skorumu yapıyodum kablo pc ye takılı değildi ama temas ediyodu uzaklaştırdım pc den birden bütün o kasma akıcılıksız hissiyatı kayboldu herşey düzeldi ortalama skorum 120k ya çıktı kabloyu takınca geri problemler baş gösteriyo çıkartınca düzeliyo ama sadece çıkartmak işe yaramıyor pc den uzaklaştırınca düzeliyo 4-5 tane farklı kablo denedim farklı modemlerde denedim düzelmedi wifi ile modeme bağlanınca hiçbi sorun yok ama bu şekilde de online oyun oynanmıyo packet loss oluyo sürekli bina girişindeki ankastre kutusundan modeme gelen kablo cat6 utp evin içinde herhangibi bir elektirikli aletin yakınından geçmiyo ankestra kutusunun yakınında na-de nd 101 otomatik kabı için bi alet var bu parazit yayıp etkiliyo olabilirmi eğer öyleyse bina dışında 1tane daha ankestra kutusu var interneti ordan çekicem yeni sftp li kablo alıp bina içindeki ankestra kutusuna giden kablolar dışardakiyle bağlantılı

Ekli dosyalar

• IMG_3553.jpg
    IMG_3553.jpg
    186.5 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_3555.jpg
    IMG_3555.jpg
    329.4 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_3556.jpg
    IMG_3556.jpg
    345.7 KB · Görüntüleme: 5
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,961
Son üye
omr70

Yeni konular

Geri