Demir bükme makinası arızası

Murat1978

Üye
Arkadaslar insaatlarda kullanılan standart demir bukme makınalarını bılırsınız.Bu makınada cıkabılecek arızalar nelerdır,basınıza bu makınayla ılgılı nasıl problemler geldı ve nasıl cozdunuz alacagım her bılgı işime yarar tesekkur ederım.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Selam ustam verilen komutu yanlış uyguluyor içinde akıllı role var gemo veya yilmaz lar in onu değiştirdik düzeldi

Onun içinde 24v trafo var kumanda düşük gerilimle çalışıyor bilgin olsun sizin arza nedir

Selam ustam verilen komutu yanlış uyguluyor içinde akıllı role var gemo veya yilmaz lar in onu değiştirdik düzeldi

Onun içinde 24v trafo var kumanda düşük gerilimle çalışıyor bilgin olsun sizin arza nedir
Benım merak ettıgım anlamadıgım bır konu oldugu ıcın bılgı alıyorum.Yani cıkabılecek muhmetel problemler ve cozumlerı hakkında bılgı edınmek ıstıyorum.bu sekılde baska problemle karsılasan varsa yazabılır.O zaman dıyebılırmıyız rölede arıza olursa role degıstırılecek ve trafoda problem olursa trafo degıstırılecek bunlar dısında ne gıbı problemler olabılır.

mrb arkadasım ben onu
n tamırcısıyım ıstedıgın konuda problem olursa yaz yardımcı olurum

mrb arkadasım ben onu
n tamırcısıyım ıstedıgın konuda problem olursa yaz yardımcı olurum
Arkadasım,makinaya enerji geliyor fakat dönüş hareketlerını yapmıyor ben bunun kondaktormu veya rolemı baglantı durumunu merak edıyorum.Ayrıca sızın yerınız neresı makına arıza vermesı durumunda tamırının yapılması ıcın cagırmak ıstersem nasıl ulasırım.

ankaradayım ama elektrık yonunden veya mekanık olarak yardımcı olabılırım makına kımın hangı marka gms ozaylar djk göçmenler hangısı bana mail adresını verırsen numaramı gonderır ıletısıme gecerız o sekılde yardımcı olurum

Moderatör tarafında düzenlendi:
ankaradayım ama elektrık yonunden veya mekanık olarak yardımcı olabılırım makına kımın hangı marka gms ozaylar djk göçmenler hangısı bana mail adresını verırsen numaramı gonderır ıletısıme gecerız o sekılde yardımcı olurum
Elektrık ve mekanık problemden dolayı arıycam adresım. ***@*** tlf numaranı yazabılırsın.

Forum kuralları gereği özel iletişim bilgileri paylaşılamaz.
faceden ıletısıme gecelım murat çelik aynı profıl foto var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yaver18 merhaba ozaylarin akilli rolesi normalde gemo ile birebir ayni kasa software nasil hic programladinmi ?

Elektrık ve mekanık problemden dolayı arıycam adresım. ***@*** tlf numaranı yazabılırsın.

Forum kuralları gereği özel iletişim bilgileri paylaşılamaz.
face kullanmıyorum tel maılde paylasmak yasak ozelden esaj atabılıyosanız sız numaranızı gonderın yardımcı oluyum

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Geri