Delta sürücü

Elimde iki adet aynı anda hereket ettirmek istedigim ve farklı yönlere sürmek istedigim sürücü var parametre degerleri dogru ikisininde hangi programla yapmayı bilmedigim için hareket vermek için bir joyistik ve birde çoklu komut için çinde satılan elektronik kart koydum sorum şu sürücülere hareket verince başka butonlara bastıgımda sürücüler kesiyor kısa devre yok kesinlikle çünkü elektronik karta sürekli enerji geliyor butonlara basmama ragmen ama yinede sürücülere komut vermeyi kesiyor ve sürücüler duruyor kart çalışmasına ragmen bazen 1 saat sürücüler kartın komutunda çalisiyor bazen ise kapanıyor kimi zaman 10 dakika kimi zaman uzun süre çalisiyor sorunum sürücülerin sürekli çalismasini istiyorum herhangi bir butona basınca durmamasını istiyorum kimi usta elektirik aldıgın yerden frekans alabiliyor diyor kimisi topraklama hattını çek diyor ama düzelme olmadı yardımınıza ihtiyacım var ustalarım
Elimde iki adet aynı anda hereket ettirmek istedigim ve farklı yönlere sürmek istedigim sürücü var parametre degerleri dogru ikisininde hangi programla yapmayı bilmedigim için hareket vermek için bir joyistik ve birde çoklu komut için çinde satılan elektronik kart koydum sorum şu sürücülere hareket verince başka butonlara bastıgımda sürücüler kesiyor kısa devre yok kesinlikle çünkü elektronik karta sürekli enerji geliyor butonlara basmama ragmen ama yinede sürücülere komut vermeyi kesiyor ve sürücüler duruyor kart çalışmasına ragmen bazen 1 saat sürücüler kartın komutunda çalisiyor bazen ise kapanıyor kimi zaman 10 dakika kimi zaman uzun süre çalisiyor sorunum sürücülerin sürekli çalismasini istiyorum herhangi bir butona basınca durmamasını istiyorum kimi usta elektirik aldıgın yerden frekans alabiliyor diyor kimisi topraklama hattını çek diyor ama düzelme olmadı yardımınıza ihtiyacım var ustalarım komut karta direk olarak faz nötr bagliyorum joyistiklede soketlerini bagliyorum kart resimde sürücülerde resimde.
Elimde iki adet aynı anda hereket ettirmek istedigim ve farklı yönlere sürmek istedigim sürücü var parametre degerleri dogru ikisininde hangi programla yapmayı bilmedigim için hareket vermek için bir joyistik ve birde çoklu komut için çinde satılan elektronik kart koydum sorum şu sürücülere hareket verince başka butonlara bastıgımda sürücüler kesiyor kısa devre yok kesinlikle çünkü elektronik karta sürekli enerji geliyor butonlara basmama ragmen ama yinede sürücülere komut vermeyi kesiyor ve sürücüler duruyor kart çalışmasına ragmen bazen 1 saat sürücüler kartın komutunda çalisiyor bazen ise kapanıyor kimi zaman 10 dakika kimi zaman uzun süre çalisiyor sorunum sürücülerin sürekli çalismasini istiyorum herhangi bir butona basınca durmamasını istiyorum kimi usta elektirik aldıgın yerden frekans alabiliyor diyor kimisi topraklama hattını çek diyor ama düzelme olmadı yardımınıza ihtiyacım var ustalarım

Ekli dosyalar

• IMG_5093.JPG
    IMG_5093.JPG
    352.1 KB · Görüntüleme: 24
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Kumanda şemasını paylaşabilirmisin.

Ekli dosyalar

• 16682579069147684081180028633746.jpg
    16682579069147684081180028633746.jpg
    176.7 KB · Görüntüleme: 18
  • 16682580208373875615648985857729.jpg
    16682580208373875615648985857729.jpg
    195.3 KB · Görüntüleme: 18
Bu hazır kartı kullanma nedenın nedır. Kendın kumanda devresı yapsan olmazmı. Bır yerden parazıt kapıyor olabilir.
Bu makına, bez veya bır baska materyal kuruma makınasımı Sürücüler, her ıkı sag/sol palet motorlarını sürüyorsa, aradakı senkronu nasıl saglıyorsun.

Bu hazır kartı kullanma nedenın nedır. Kendın kumanda devresı yapsan olmazmı. Bır yerden parazıt kapıyor olabilir.
Bu makına, bez veya bır baska materyal kuruma makınasımı Sürücüler, her ıkı sag/sol palet motorlarını sürüyorsa, aradakı senkronu nasıl saglıyorsun.
Abi deltanın programlanma yolunu bilmiyorum bende aynı anda veya farklı yönlere komut vericek bir kart araştırdım bu makine parklardaki yollar için zift veya kum döşüyor aynı anda ileri aynı anda geri ve ileri sürücü çalisirken biri geri çalisacak sürücü potansiyelde yaptım bunuda komut kartsız oluyormuş ama plc ile olmuyormuş deltanın özel bir programı varmış bende usta degilim yani elektirik teknisyeniyim elektrik hesaplar ve e plan kumanda semasi disinda fazla bir bilgim yok bilsem delta sürüyü programlarım öyle oluyormuş ama yardim eden yok çevrede hangi programu kullaniyorlar onu bile bilmiyorum tecrübem 3 aydır sürücülerle parametre ile yapiyorum ve çoklu komut olarak kart kullanıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri