delta plc ve öperatör panel ile ilgili kitap

ddv

Üye
merhaba ben plc ögrenmeye daha yeni başladım.
şuanda s7 200 ögrenmekdeyim ve yanında delta plc de çalışıyorum.
elimde siemens plc ile ilgili döküman mevcut fakat
delta plc ve operatör panel hakkında dökümanım yok bülent karayazı hocamızın Endüstriyel Kontrol 2 adlı kitabını gördüm ve çok hoşuma gitti fakat piyasada bulamıyorum.

bu kitabı sipariş verebilecegim biryer varmı acaba ?
veya elinde bu kitap olupda bana ücreti mukabilinde yollayabilecek biri olursa çok sevinirim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
kitabı yazan hocamız bülent karayazı diye araştır.
ben aldım havale adresi mevcut nette havale edersen kargoyla alırsın
piyasada bulamazsın.

ddv; Ben Bülent KARAYAZI. Kitabın yazarıyım. Sizin gibi bir çok arkadaş kitap istemektedir. Fakat kitap tamamen bitti. En kısa sürede bastırmaya çalışacağım. Sizleri de bilgilendireceğim.

Sevgili kullanıcılar. Kitabın 2.baskısı şu anda matbaada basılmaktadır. 05.02.2013 tarihinde elimde olacaktır. Satın almak isteyenler aşağıdaki iletişim yollarını kullanabilirler.

..:: Telefon: [SIZE=+1]0505 258 68 86[/SIZE] ..:: E-Posta : [SIZE=+1][email protected][/SIZE]

Sevgili kullanıcılar. Kitabın 2.baskısı şu anda matbaada basılmaktadır. 05.02.2013 tarihinde elimde olacaktır. Satın almak isteyenler aşağıdaki iletişim yollarını kullanabilirler.

..:: Telefon: [SIZE=+1]0505 258 68 86[/SIZE] ..:: E-Posta : [SIZE=+1][email protected][/SIZE]
yeni baskı olacakmı?kitabınızı bulamıyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri