dbk 4.8v şarzlı el makkabı öneri

arkadaşlar biraz saçma olcak ama dbk marka basıt bi şarzlı el matkabım var şarz aletini kaybettim şarz aleti yerine kaç voltluk ve kaç ma lik şarz makinesi kullanabilirim

özellikleri

4,8V DAHİLİ ŞARJ EDİLEBİLİR BATARYA

200 DEVİR/DAK

SAĞ-SOL DÖNÜŞLÜ

ÇALIŞILAN ALANI AYDINLATAN LED IŞIK

3 RENK LED IŞIKLI ŞARJ GÖRTERGE

GÜÇLÜ KAVRAMA İÇİN KAUÇUK TAKVİYELİ SAP

ERGONOMİK YAPI

AVRUPA STANDARTINDA TÜV-GS-CE BELGELİ

ŞARJ SÜRESİ 5-8 SAAT

DBK Şarjlı Vidalama CSS 4,8

Güç : 4,8 V

Devir Hızı : 200 d/d

Mandren Çapı : 6,4 mm

Azami tork : 4,5 Nm

Ekli dosyalar

• DBK-4-8-V-SARJLI-TORNAVIDA-SET-AMBALAJINDA-SIFIR__18917260_0.jpg
    DBK-4-8-V-SARJLI-TORNAVIDA-SET-AMBALAJINDA-SIFIR__18917260_0.jpg
    23.5 KB · Görüntüleme: 10
yok bi sakınca olmaz 6 votta kullan sarj eder. Ama DBk yı bırak perşembe pazarında BOSH ıxo2 ler 60 lira Bataryalarda yeni oldugu için elle vidalamaya zorlandığınız işlerde Mükemmel performans.

Yanlız Jak'ın polaritesi nasıl olacak ? Yani dış yüzey (-) iç (+) mı yoksa tersimi ?
Bunun içinde galiba matkapın şarj ucunun pillere nasıl bağlandığını bilmek gerekli. Ben emin değilim bilen varsa lütfen, pilin + kutupu + ile mi şarj edilir ?

Sayın olcay sancar, kullanılan batarya ne tür? lityum-ion mu?

Yanlız Jak'ın polaritesi nasıl olacak ? Yani dış yüzey (-) iç (+) mı yoksa tersimi ?
Bunun içinde galiba matkapın şarj ucunun pillere nasıl bağlandığını bilmek gerekli. Ben emin değilim bilen varsa lütfen, pilin + kutupu + ile mi şarj edilir ?

Dış + iç - olacak zaten tersi bile olsa giriş diyodundan dolayı bir sorun olmaz yani ters verirsen sadece şarj ışığı yanmaz sonra kutup değiştiğinde şarj olmaya başlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri