Dalgıc Pompa Otomasyonu yardım

pm nedır ben anlayamadım kusura bakma

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
arkadaşlar ben yanlış yazmısım kusura bakmayın yınede yardımcı olan arkadaşlara sözumde durucam fakat yaklasık 5 km uzaktakı depoyu kablosuz olarak depo yukarda doldugunda 5 km ılerdekı makınayı kapatacak depo yarıya ındıgınde 5km ılerdekı makınayı devreye sokacak boyle bır devre tasarlamam gerekıyormus teşekkurler

merhaba, size ppt dosyası olarak çizim şeması gönderebilirim.Ancak e-posta adresinizi bilmiyorum.Bu bölüme de ppt dosyasını ekleyemedim.

Evet bencede en mantıklısı şamandıra kullanman.Yalnız şamandırayı seçerken tam yuvarlak olan modeli seçmeni tavsiye ederim.Yassı tip olanlar takılma yapıyor.Şu anda sorumlu olduğum sistemde en az 20 tane şamandıra kullanıyorum.Tecrübeyle sabittir.

ilk önce söyleyeceğim babana peder diye hitap etmen yalnış
suyun dolacağı tanka su seviye elektrodu veya şamandırası kullan pompa motrunun basınç swichi olmalı tank dolunca kapanır tankın içindeki su bitince
pompayı çalıştırabilirsin ama seviye için kullandığın şamandıra veya elketrodrlar pompanın beslme devresini kontrol etmeli oldumu haydi kolay gelsin

yanlış yonlendırıyorsam özür dilerım ama şamandra takarak 5 km uzaktakı motoru basınçla kontrol edeceksınızde şamandıra motora 5 km uzakta borunun ağzını kapatacak bu ekstra yuk değılmı hadı yuk onemlı değıl 5 km mesafeye su basan motor rakim olarak yukseklığı hesaba katarak bellı bır atmosfer basıncıyla suyu basmakta borunun ağzındakı şamandra boruyu kapattı sızdırmalar dolayısıyla motor her 5 dk da devreye gırıp çıkacaktır ikincisi şamandıranın kaçırdığını duşunun motor yuklenmıyecekmı devamlı çalışacak dıyeceksınızkı basınç anahtarını ona gore ayarlıyacağız bunun bır faydası olacağını sanmıyorum basınç ayarını duşurursenız motor su basmaya başladığında aşirı basınç oluşacaktır bu bence olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…